fbpx

Live ενημέρωση για το φιλικό Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνεΐκων

Την τελευταία του φιλική αναμέτρηση -πριν την έναρξη του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής- θα δώσει σήμερα ο Παναιγιάλειος απέναντι στον Διαγόρα Βραχνεΐκων, τον οποίο...

Pre-game: Θύελλα Αιγίου-Ηρακλής Πατρών (2η Αγωνιστική)

Με τη νίκη να αποτελεί το μοναδικό ζητούμενο, η Θύελλα Αιγίου υποδέχεται σήμερα στις 4.30 το απόγευμα, στο δημοτικό στάδιο Αιγίου, τον Ηρακλή Πατρών...

Pre-game: Α.Ε. Φοίνικα Ζήριας-Φλόγα Ροδιάς (2η Αγωνιστική)

Σ’ ένα ματς με τους δύο μεγάλους χαμένους της πρεμιέρας, η Α.Ε. Φοίνικα Ζήριας και η Φλόγα Ροδιάς διασταυρώνονται σήμερα στις 4.30 μ.μ., στο...

Pre-game: Απόλλων Αιγίου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας (2η Αγωνιστική)

Στην πρώτη του εντός έδρας «μάχη» ο Απόλλωνας Αιγίου υποδέχεται σήμερα στις 4.30 μ.μ., στο γήπεδο της Ροδιάς, τον Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, στο πλαίσιο της...

Pre-game: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αχιλλέας Καμαρών (2η Αγωνιστική)

Με στόχο ένα θετικό αποτέλεσμα ο Αχιλλέας Καμαρών θα φιλοξενηθεί σήμερα στις 4.30 μ.μ., στο γήπεδο της Αγυιάς, από τον Πανιώνιο/Αχιλλέα, για την 2η...

Pre-game: Α.Ε Δρεπάνου-Αστέρας Τέμενης (2η Αγωνιστική)

Στο πρώτο του εκτός έδρας παιχνίδι ο Αστέρας Τέμενης θα αντιμετωπίσει σήμερα στις 12.00 το μεσημέρι, στο γήπεδο του Ρίου, την Α.Ε Δρεπάνου, στο...

Ε.Π.Σ.Α.: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (03/10/2020)

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ • Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου: 2-6 • Πολύτεκνος-Ατρόμητος Πατρών: 2-3 • Ικαρος Πετρωτού-Αχαιός Σαραβαλίου: 0-2 • Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας: 0-1 Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -...

Πέφτει …η αυλαία της «μελανόλευκης» προετοιμασίας

Με δεδομένο ότι η σέντρα στους περισσότερους ομίλους του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής -μεταξύ των οποίων και του 9ου όπου συμμετέχουν οι ομάδες της...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (03/10/2020)

14.00 - EΡΤ Sports Ρολάν Γκαρός  (Γαλλικό Όπεν, τένις) 14:00 - COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Έιμπαρ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο) 14:00 - COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο -...

Pre-game: Α.Ε. Αιγίου-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου (2η Αγωνιστική)

Στο πρώτο της εντός έδρας παιχνίδι για το φετινό πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας η Α.Ε. Αιγίου υποδέχεται σήμερα στις 4.30 μ.μ., στο γήπεδο της...

Pre-game: Απόλλων Εγλυκάδας-Άβυθος 2017 (2η Αγωνιστική)

Δίνοντας δεύτερο συνεχόμενο εκτός έδρας παιχνίδι η Άβυθος 2017 αντιμετωπίζει σήμερα στις 4.30 μ.μ. στο Ενωσιακό γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας» τον Απόλλωνα Εγλυκάδας, στο πλαίσιο...

Β’ Κατηγορία: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ 03/10, 16.30: Φαρραϊκός-Πυρσός Πατρών Γήπεδο: «Ντα Λουζ» Οβρυάς Διαιτητής: Ασπρουλόπουλος Γεώργιος 04/10, 12.00: Ολυμπιακός Πατρών-Ατρόμητος Λάππα Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων Διαιτητής: Σπυρόπουλος Δημήτριος 04/10, 13.00: Αχαϊκός-Ικαρος Λακκόπετρας Γήπεδο: Πετρωτού Διαιτητής: Βαβαρούτας Κωνσταντίνος 04/10, 16.30:...

Pre-game: Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Αετός Ρίου (2η Αγωνιστική)

Στο πρώτο της εντός έδρας ματς η Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας υποδέχεται σήμερα στις 4.30 το απόγευμα, στο γήπεδο της Ακράτας, τον Αετό Ρίου, για την...

Pre-game: Δαβουρλής ’92-Α.Ε. Καλαβρύτων (2η Αγωνιστική)

Δίνοντας τον πρώτο της εκτός έδρας αγώνα η ομάδα των Καλαβρύτων αντιμετωπίζει σήμερα στις 4.30 το απόγευμα, στο γήπεδο της Αγυιάς, τον νεανικό Δαβουρλή...

Α’ Κατηγορία: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ 03/10, 16.30: Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων Διαιτητής: Σαμαρτζής Κωνσταντίνος 03/10, 16.30: Πολύτεκνος-Ατρόμητος Πατρών Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας» Διαιτητής: Καλύβας Ιωάννης 03/10, 16.30: Ικαρος Πετρωτού-Αχαιός Σαραβαλίου Γήπεδο: Πετρωτού Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης 03/10, 16.30:...

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies - Privacy Policy Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο