13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:15 – Novasports 1HD 
Γκρόνιγκεν – Άγιαξ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – Novasports 2 HD 
Αταλάντα – Κάλιαρι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – Novasports 3 HD 
Μονπελιέ – Νιμ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Λέστερ – Γουέστ Χαμ (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 7 HD 
Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν  (VTB United League, μπάσκετ)

14:30 – COSMOTE SPORT 6 HD 
Κίελο – Έρλανγκεν  (Bundesliga, χάντμπολ)

15:30 – Novasports 2 HD 
Βίλεμ – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – ΣΚΑΪ 
Παναθηναϊκός – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 5 HD 
Γούλβς – Φούλαμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD  
Λάτσιο – Ίντερ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD 
Πάρμα – Βερόνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 24 HD 
Μπενεβέντο – Μπολόνια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ 3
Ντιζόν – Σαραγόσα  (Basketball Champions League, μικρός τελικός)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ρολάν Γκαρός  (Γαλλικό Όπεν, τένις)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:30 – COSMOTE SPORT 6 HD 
Αναντολού Εφές – Τουρκ Τέλεκομ  (Τουρκικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

17:45 – Novasports 5 HD 
Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:15 – Novasports 2 HD
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:15 – Novasports 3 HD 
Απόλλων Σμύρνης – Α.Ε. Λάρισας  (Αγγλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD 
Μίλαν – Σπέτσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Κάντιθ – Γρανάδα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

20:00 – ΕΡΤ 3 
Α.Ε.Κ. – Μπούργος  (Basketball Champions League, μεγάλος τελικός)

20:00 – COSMOTE SPORT 9 HD 
Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε  (Τουρκικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

20:30 – Novasports 1 HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 7 HD 
Μπενφίκα – Φαρένσε  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:15 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Άστον Βίλα – Λίβερπουλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2 HD 
Ατρόμητος Αθηνών – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 24 HD
Γιουβέντους – Νάπολι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD 
Λιόν – Μαρσέιγ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ  (WNBA Finals, μπάσκετ)

23:00 – COSMOTE SPORT 7 HD 
Πορτιμονένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)