14.00 – EΡΤ Sports
Ρολάν Γκαρός  (Γαλλικό Όπεν, τένις)

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Μπράουνσβαϊγκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 1 HD
Νόριτς – Ντέρμπι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD
Σασσουόλο – Κροτόνε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Τουλούζ – Τρουά  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Κολωνία – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Στουτγκάρδη – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Βέρντερ Βρέμης – Αρμίνια Μπίλεφελντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Έβερτον – Μπράιτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 5 HD
Ρέντινγκ – Γουότφορντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ρολάν Γκαρός  (Γαλλικό Όπεν, τένις)

17:00 – ΕΡΤ 3
Π.Α.Ο.Κ. – Δράμα  (Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών, χάντμπολ)

18:00 – Novasports 4 HD
Λανς – Σεντ Ετιέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Τζένοα – Τορίνο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λιντς – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Σάλκε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Έλτσε – Ουέσκα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μαρίτιμο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 1 HD
Ουντινέζε – Ρόμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ανδόρα – Μπανταλόνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

22:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Μπέρνλι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

23:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Τοντέλα – Μπράγκα  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

23:30 – Novasports 3 HD
Ορλάντο – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς  (Πρωτάθλημα Αμερικής, ποδόσφαιρο)