13:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500, Τελικός Ρούμπλεφ – Τσιτσιπάς  (Hamburg European Open, τένις)

13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Λεβάντε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:15 – Novasports 2 HD
Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

13:30 – Novasports 1 HD
Σπέτσια – Σασουόλο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Grand Prix Ρωσίας  (Formula 1 2020)

14:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λιντς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Καρλσρούη – Μπόχουμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Grand Prix Καταλονίας  (MotoGP 2020)

15:30 – Novasports 2 HD
Χεράκλες – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – ΕΡΤ Sports HD
Γαλλικό Όπεν  (1η μέρα, τένις)

16:00 – Novasports 1 HD
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Νάπολι – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Βερόνα – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Τότεναμ – Νιουκάστλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Έιμπαρ – Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:00 – Novasports 2 HD
Ο.Φ.Η. – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Κροτόνε – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κάντιθ – Σεβίλλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

20:30 – Novasports 1 HD
Α.Ε.Κ. – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Πάσος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Γούλβς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2 HD
Ρόμα – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Ρεμς – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Κονέκτικατ Σαν – Λας Βέγκας Έισις  (WNBA Playoffs, μπάσκετ)

23:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε – Βιτόρια Γκιμαράες  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)