13:00 – ΕΡΤ Sports HD 
Αερωπός Έδεσσας – Π.Α.Ο.Κ.  (Handball Premier Ανδρών, χάντμπολ)

13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Οσασούνα – Εσπανιόλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

13:30 – Novasports 1 HD
Πάρμα – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:45 – COSMOTE SPORT 5 HD
Grand Prix of Qatar, Moto3

14:15 – COSMOTE SPORT 6 HD 
Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο – Γκρόιτερ Φιρτ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Κίελο – Ράιν Νέκαρ  (Bundesliga, χάντμπολ)

14:45 – ΕΡΤ Sports HD 
Λεβαδειακός – Χανιά  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Καβάλα – Νίκη Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD 
Βαγιαδολίδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:05 – COSMOTE SPORT 5 HD 
Grand Prix of Qatar, Moto2

15:30 – Novasports 3 HD
Φέγενορντ – Βίλεμ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Τσέλσι – Έβερτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ιωνικός Νικαίας – Παναθηναϊκός  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Γρανάδα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:45 – Novasports 4 HD
Γκρόνιγκεν – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:05 – Novasports 1 HD
Ρεν – Μονπελιέ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 2 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Άβες  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD 
Εστουντιάντες – Μπαρτσελόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Βιγιαρεάλ – Λεγανές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Λος Άντζελες Λέικερς  (NBA, μπάσκετ)

21:55 – Novasports 2 HD 
Γιουβέντους – Ίντερ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Λιλ – Λιόν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)