14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Μαγιόρκα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ – Μπόχουμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ιταλία – Νότια Κορέα  (Davis Cup by Rakuten, τένις)

14:25 – COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3, Μηχανοκίνητα

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 2 HD
Μπρίστολ Σίτι – Φούλαμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Αιγάλεω – Θεσπρωτός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Νίζνι Νόβγκοροντ – Ούνικς Καζάν  (VTB United League, μπάσκετ)

15:20 – COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2, Μηχανοκίνητα

15:30 – ΕΡΤ Play2
Άρης – Ήφαιστος Λήμνου  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play3
Λαύριο – Πανιώνιος  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play4
Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου  (Basket League, μπάσκετ)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Λειψία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ιταλία – Νότια Κορέα  (Davis Cup by Rakuten, τένις)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γούλβς – Μπράιτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 3 HD
Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:30 – ΕΡΤ Sports HD
Π.Α.Ο.Κ. – Περιστέρι  (Basket League, μπάσκετ)

17:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Α.Ε.Κ. – Ηρακλής  (Basket League, μπάσκετ)

18:30 – Novasports 2 HD
Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Τότεναμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Α.Ο. Θήρας  (Volley League Γυναικών, βόλεϊ)

20:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ – Μπενφίκα  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 2 HD
Νις – Μονακό  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:05 – Novasports 4 HD
Σολτ Λέικ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς  (MLS, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Ρίο Άβε  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

23:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Λούισβιλ – Βιρτζίνια  (NCAA, μπάσκετ)