14:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Γκέπινγκεν – Φλένσμπουργκ  (Bundesliga, χάντμπολ)

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD  
Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 9 HD  
Μπόχουμ – Σάντχαουζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:45 – ΕΡΤ Sports HD  
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD  
Ατλέτικο Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:30 – Novasports 1 HD
Αϊντχόφεν – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – ΕΡΤ 3
Πανασπροπυργιακός – Καλαμάτα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD  
Λέτσε – Αταλάντα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD  
Λειψία – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Αφιόν Μπελεντίγεσι – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

16:45 – ΕΡΤ Sports HD  
Ηρακλής – Ιωνικός Νικαίας  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD  
Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – Novasports Extra 1  
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι  (Λιγκ Καπ Αγγλίας, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ Sports HD  
Ξάνθη – Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 1 HD  
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 2 HD  
Πανιώνιος – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Παναθηναϊκός – Βόλος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD  
Άρης – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 5 HD  
Ο.Φ.Η. – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2019-2020, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 24 HD  
Α.Ε. Λάρισας – Αστέρας Τρίπολης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports Extra 2  
Κάλιαρι – Ρόμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD  
Βέρντερ Βρέμης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:15 – COSMOTE SPORT 7 HD  
Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD  
Μαγιόρκα – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 4 HD  
Σάρλοτ Χόρνετς – Μιλγουόκι Μπακς  (NBA, μπάσκετ)

21:00 – Novasports Extra 2  
Άγιαξ – Άλκμααρ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 1 HD  
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD 
Λιόν – Σεντ Ετιέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:25 – Novasports 4 HD  
Σιάτλ – Σικάγο  (MLS, Αμερικάνικο ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 7 HD  
Λος Άντζελες Κλίπερς – Φιλαδέλφια 76ερς  (NBA, μπάσκετ)