14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλλας  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 2 HD
Χαλ – Λιντς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Βέροια – Ο.Φ. Ιεράπετρας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:30 – ΕΡΤ Play1
Πανιώνιος – Α.Ε.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play2
Κολοσσός Ρόδου – Άρης  (Basket League, μπάσκετ)

15:00 – ΕΡΤ Play3
Ήφαιστος Λήμνου – Π.Α.Ο.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 1 HD
Λάτσιο – Μπολόνια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Πάντερμπορν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός – Λάρισα  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Κάλεβ  (VTB United League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Τσιτσιπάς – Τζόκοβιτς  (Τελικός Dubai Duty Free, τένις)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 3 HD
Φούλαμ – Πρέστον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – Προμηθέας Πάτρας  (Basket League, μπάσκετ)

18:00 – ΕΡΤ 3
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

18:30 – Novasports 2 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 1 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Λίβερπουλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Αλαβές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Σάλκε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 2 HD
Τουλούζ – Ρεν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Φλόριντα Γκέιτορς – Τενεσί  (NCAA, μπάσκετ)

21:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μπαρτσελόνα – Πικ Ζέγκεντ  (EHF Champions League, χάντμπολ)

21:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Ανδόρα – Γκραν Κανάρια  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Σκάντιτσι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

21:45 – Novasports 1 HD
Νάπολι – Τορίνο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)