12:45 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Τουρ, ποδηλασία

13:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Αντρέι Ρούμπλεφ – Ντάνιελ Έβανς  (ATP 500, τένις)

15:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Γιαν Λέναρντ Στραφ – Στέφανος Τσιτσιπάς  (ATP 500, τένις)

15:00 – Eurosport 1
The Players Championship, Σνούκερ

15:45 – Eurosport 2
Οτέπα, Δίαθλο

17:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Dubai Duty Free, τένις

18:45 – Eurosport 1
Οτέπα, Δίαθλο

19:00 – Novasports 1 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπαρτσελόνα  (Euroleague, μπάσκετ)

19:00 – Novasports 4 HD
Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης – Μπάγερν Μονάχου  (Euroleague, μπάσκετ)

19:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Dubai Duty Free, τένις

19:30 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο, ποδηλασία

19:55 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βασιλεία – ΑΠΟΕΛ  (Europa League, ποδόσφαιρο)

19:55 – COSMOTE SPORT 4 HD
Πόρτο – Λεβερκούζεν  (Europa League, ποδόσφαιρο)

19:55 – COSMOTE SPORT 5 HD
Εσπανιόλ – Γουλβς  (Europa League, ποδόσφαιρο)

19:55 – COSMOTE SPORT 7 HD
Γάνδη – Ρόμα  (Europa League, ποδόσφαιρο)

19:55 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μπασακσεχίρ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Europa League, ποδόσφαιρο)

19:55 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μάλμε – Βόλφσμπουργκ  (Europa League, ποδόσφαιρο)

20:55 – Eurosport 1
The Players Championship, Σνούκερ

21:00 – Novasports 3 HD
Άλμπα – Αναντολού Εφές  (Euroleague, μπάσκετ)

21:05 – Novasports 2 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ολυμπιακός  (Euroleague, μπάσκετ)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Άρσεναλ – Ολυμπιακός  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κλαμπ Μπριζ  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Σάλτσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μπενφίκα – Σαχτάρ Ντόνετσκ  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Άγιαξ – Χετάφε  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Σέλτικ – Κοπεγχάγη  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 -COSMOTE SPORT 8 HD
Σεβίλλη – Κλουζ  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Ίντερ – Λουντογκόρετς  (Europa League, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 1 HD
Μπασκόνια – Ερυθρός Αστέρας  (Euroleague, μπάσκετ)