14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Λεγανές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Αμβούργο – Σαν Πάουλι  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Εθνικός Πειραιά – Γλυφάδα  (Α1 Ανδρών, πόλο)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Τότεναμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 2 HD
Μπρέντφορντ – Μπλάκμπερν  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Marseille Open 13 Provence, τένις

15:30 – ΕΡΤ Sports HD
Ρέθυμνο – Λαύριο  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 1 HD
Μπολόνια – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Κολονία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Φράιμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Έιμπαρ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 4 HD
Γουίγκαν – Μίλγουολ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Marseille Open 13 Provence, τένις

17:30 – ΕΡΤ Sports HD
Π.Α.Ο.Κ. – Φοίνικας Σύρου  (Volley League Ανδρών, βόλεϊ)

18:30 – Novasports 3 HD
Μαρσέιγ – Ναντ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 1 HD
Σπαλ – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κάνσας Στέιτ Γουάιλντκατς – Μπέιλορ  (NCAA, μπάσκετ)

19:30 – Novasports 2 HD
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Λειψία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:50 – ΕΡΤ 3
Ολυμπιακός – Ζόντιακ  (Champions League Ανδρών, βόλεϊ)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:45 – Novasports 4 HD
Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 3 HD
Λιλ – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μίσιγκαν Γούλβερινς – Πέρντιου Μπόιλερμεϊκερς  (NCAA, μπάσκετ)

21:30 – FOX Sports
Xavier Musketeers – Villanova Wildcats  (NCAA, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 1 HD
Φιορεντίνα – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Rio Open, τένις

22:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μόντσα – Κάζαλματζορε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Σακραμέντο Κινγκς  (NBA, μπάσκετ)