14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ – Σάντχαουζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:40 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλπικό Σκι

15:00 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Καβάλα – Ο.Φ. Ιεράπετρας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Λεγανές – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:30 – Novasports 4 HD
Άγιαξ – Βάαλβαϊκ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Αστέρια της Ρωσίας – Αστέρια του Κόσμου  (VTB League, μπάσκετ)

15:45 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δίαθλο

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Τότεναμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε  (Τελικό Κυπέλλου Τουρκίας, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 24 HD
Σασουόλο – Πάρμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Γιουβέντους – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5 HD
Σαμπντόρια – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 ABN AMRO, τένις

16:55 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ανώμαλου Δρόμου, Σκι

17:00 – ΕΡΤ 1
Προμηθέας Πάτρας – Α.Ε.Κ.  (Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας, μπάσκετ)

17:00 – ΕΡΤ 3
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2 HD
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:45 – Novasports 4 HD
Τσβόλε – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Πικ Ζέγκεντ – Παρί Σεν Ζερμέν  (EHF Champions League, χάντμπολ)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Νιουκάστλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ 3
Ηρακλής – Παναθηναϊκός  (Volley League Ανδρών, βόλεϊ)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Σάλκε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Κάλιαρι – Νάπολι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Άρης – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Οσασούνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μπαρτοτσίνι Περούτζια – Μπέργκαμο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Μάλαγα  (Τελικός Κυπέλλου Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Τεμπλ  (NCAA, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 2 HD
Λάτσιο – Ίντερ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Λιλ – Μαρσέιγ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)