13:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μαρία Σάκκαρη – Ελένα Ριμπάκινα  (WTA, τένις)

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Π.Α.Ο.Κ. – Χίος  (Α1 Ανδρών, πόλο)

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Αλαβές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο – Αμβούργο  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Μπέρνλι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 3 HD
Γουέστ Μπρομ – Νότιγχαμ Φόρεστ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:55 – COSMOTE SPORT 5 HD
Hagfors 2 Σουηδία, WRC 2020

15:00 – ΕΡΤ 3
Βέροια – Τρίκαλα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD
Λέτσε – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Torsby Sprint 2 Σουηδία, WRC 2020

16:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 ABN AMRO, τένις

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Άρης – Παναθηναϊκός  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 5 HD
Μίντλεσμπρο – Λούτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 1 HD
Α.Ε. Λάρισας – Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

18:30 – Novasports 3 HD
Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD
Μπολόνια – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Νόριτς – Λίβερπουλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Λεβάντε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια  (Κύπελλο Ισπανίας, μπάσκετ)

20:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μπράγκα  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 ABN AMRO, τένις

20:45 – Novasports 5 HD
Ντεν Χάαχ – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 3 HD
Τουλούζ – Νις  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 1 HD
Αταλάντα – Ρόμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνικάχα – Μοραμπάνκ Ανδόρας  (Κύπελλο Ισπανίας, μπάσκετ)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Βαγιαδολίδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ρίο Άβε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

23:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Νοτρ Νταμ – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς  (NCAA, μπάσκετ)