14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Νόρντχορν – Βέτσλαρ  (Bundesliga, χάντμπολ)

14:45 – ΕΡΤ Sports HD
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

14:50 – Eurosport 2
Παγκόσμιο GP Σνούκερ

15:00 – ΕΡΤ 3
Διαγόρας – Ιαλυσός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1 HD
Αστέρας Τρίπολης – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:30 – Eurosport 1
Σειρά PRO, ποδηλασία

15:30 – Novasports 2 HD
Άλκμααρ – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Νάπολι – Λέτσε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Μπρέσια – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5 HD
Τζένοα – Κάλιαρι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Κολονία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020, μπάσκετ

17:00 – Eurosport 1
Βίλιγκεν, Σκι

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – ΕΡΤ 1
Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

18:00 – PAOK TV
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Τσέλιε Πιβοβάρνα – Παρί Σεν Ζερμέν  (Champions League, χάντμπολ)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020, τελικός 3ης θέσης, μπάσκετ

19:00 – Novasports 2 HD
Πάρμα – Λάτσιο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λειψία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Σεβίλλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου  (Volley League Ανδρών, βόλεϊ)

20:55 – Eurosport 1
Παγκόσμιο GP Σνούκερ

21:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020, τελικός 1ης θέσης, μπάσκετ

21:00 – ΕΡΤ Play1
Νιγηρία – Η.Π.Α.  (Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 2 HD
Ιντερ – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδοόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Μπαρτσελόνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Λυών  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μπόστον Σέλτικς  (NBA, μπάσκετ)