10:50 – Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος, Σκι

10:55 – Eurosport 2
Φέλντεμπεργκ, Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

12:00 – Eurosport 1
Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών, Σκι

13:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ισπανία – Κίνα  (Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών, μπάσκετ)

13:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε, τένις

13:35 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα, Σκι

13:55 – Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος, Σκι

14:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη – Άουε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Λεγανές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Κρίσταλ Πάλας  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 2 HD
Γουίγκαν – Πρέστον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – Eurosport 1
Φαλούν, ανώμαλος δρόμος, Σκι

15:00 – ΕΡΤ 3
Ιωνικός – Νίκη Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:30 – ΕΡΤ Sports HD
ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020, αγώνας με αμαξίδια

15:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε, τένις

16:00 – Eurosport 2
Σειρά PRO, ποδηλασία

16:00 – Novasports 1 HD
Φιορεντίνα – Αταλάντα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Πάντερμπορν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ 3
Π.Α.Ο.Κ. – Νέα Ιωνία  (Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών, χάντμπολ)

17:00 – Novasports 4 HD
Ρέντινγκ – Χαλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Βαλένθια  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Φαμαλικάο – Βιτόρια Γκιμαράες  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

18:30 – Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Α.Ε.Κ. – Ντράμεν  (Challenge Cup, χάντμπολ)

19:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ  (Champions League, χάντμπολ)

19:00 – Novasports 2 HD
Τορίνο – Σαμπτόρια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράιτον – Γουότφορντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Πανιώνιος – Ξάνθη  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 5 HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Α.Ε. Λάρισας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:45 – Novasports 4 HD
Αϊντχόφεν – Βίλεμ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:55 – Eurosport 1
Παγκόσμιο GP Σνούκερ

21:00 – Novasports 3 HD
Ρεν – Μπρεστ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – FOX Sports
Villanova Wildcats – Seton Hall Pirates  (NCAA College Basketball, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Μάλαγα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Μπαρτοτσίνι Περούτζια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

21:45 – Novasports 1 HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Μπενφίκα  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)