13:00 – ΕΡΤ Sports HD
Διομήδης Άργους – Φαίακας Κέρκυρας  (Handball Premier Ανδρών, χάντμπολ)

13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – Novasports 2 HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπανταλόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη – Σάντχαουζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:45 – ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Χανιά  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Ιεράπετρα – Ολυμπιακός Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Έιμπαρ – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ Sports HD
Λεβαδειακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1 HD
Άρης – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Άρσεναλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 24 HD
Αταλάντα – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5 HD
Λάτσιο – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Μίλαν – Βερόνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Αναντολού Εφές – Μπάντιρμα  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ 3
Π.Α.Ο.Κ. – Κολοσσός Ρόδου  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος Αθηνών – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2 HD
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι  (VTB United League, μπάσκετ)

17:45 – Novasports 4 HD
Άγιαξ – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Coppa Italia

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Πάντερμπορν – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Λέτσε – Τορίνο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μπράγκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Τενερίφη – Μπαρτσελόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Βιγιαρεάλ – Οσασούνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Αλαβές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Οσασούνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

21:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς – Φίνιξ Σανς  (NBA, μπάσκετ)

21:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Χιούστον Ρόκετς – Νιου Όρλεανς Πέλικανς  (NBA, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 2 HD
Ουντινέζε – Ίντερ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Λεβάντε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Μπορντό – Μαρσέιγ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)