14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Εσπανιόλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τσέλσι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 1 HD
Χαλ – Μπρέντφορντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Καβάλα – Τρίκαλα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:45 – ΕΡΤ Play1
Πανιώνιος – Ηρακλής  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play2
Λαύριο – Περιστέρι  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Ιωνικός Νικαίας  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 2 HD
Μπολόνια – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – Novasports 4 HD
Σοσό – Λοριάν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 5 HD
Λιντς – Γουίγκαν  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 1 HD
Ο.Φ.Η. – Α.Ε. Λάρισας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας Πάτρας – Ήφαιστος Λήμνου  (Basket League, μπάσκετ)

18:30 – Novasports 4 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 5 HD
Κάλιαρι – Πάρμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Σκάντιτσι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Ξάνθη  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

20:45 – Novasports 4 HD
Φέγενορντ – Έμεν  (Ολλνδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 3 HD
Αμιάν – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Μόντσα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, ποδόσφαιρο)

21:45 – COSMOTE SPORT 9 HD
Ανόβερο – Κίελο  (Bundesliga, χάντμπολ)

21:45 – Novasports 1 HD
Σασουόλο – Ρόμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς  (NBA, μπάσκετ)