Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον αναμένονται τα πλέι-άουτ στην Α’ Κατηγορία, καθώς μέσω του μίνι αυτού πρωταθλήματος τρεις ομάδες της μητροπολιτικής περιοχής μας θα διεκδικήσουν την παραμονή τους. Συγκεκριμένα, η Θύελλα Αιγίου, η Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας και τα Καλάβρυτα καλούνται να αποδείξουν ότι αξίζουν να βρίσκονται στην μεγάλη κατηγορία της Ε.Π.Σ.Α.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
• Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Αιγίου

• Αχαιός Σαραβαλίου-Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
• Δόξα Χαλανδρίτσας-Καλάβρυτα
• Δίας Σαραβαλίου-Άρης Πατρών
• Λιμνοχώρι-Α.Π.Σ. Πάτραι
• Αναγέννηση Πατρών-Δαβουρλής ’92
• Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Α.Π.Ο. Αρόη
• Α.Ε. Πάτρα 2005-Ηρακλής Πατρών

2η Αγωνιστική
• Θύελλα Αιγίου-Λιμνοχώρι
• Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Δόξα Χαλανδρίτσας
• Καλάβρυτα-Πήγασος Μπεγουλακίου
• Α.Π.Σ. Πάτραι-Δίας Σαραβαλίου
• Δαβουρλής ’92-Αχαιός Σαραβαλίου
• Α.Π.Ο. Αρόη-Αναγέννηση Πατρών
• Ηρακλής Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων
• Άρης Πατρών-Α.Ε. Πάτρα 2005

3η Αγωνιστική
• Δίας Σαραβαλίου-Θύελλα Αιγίου
• Πήγασος Μπεγουλακίου-Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
• Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα
• Δόξα Χαλανδρίτσας-Δαβουρλής ’92
• Αχαιός Σαραβαλίου-Α.Π.Ο. Αρόη
• Αναγέννηση Πατρών-Ηρακλής Πατρών
• Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Άρης Πατρών
• Α.Ε. Πάτρα 2005-Α.Π.Σ. Πάτραι

4η Αγωνιστική
• Θύελλα Αιγίου-Α.Ε. Πάτρα 2005

• Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Λιμνοχώρι
• Καλάβρυτα-Δίας Σαραβαλίου
• Δαβουρλής ’92-Πήγασος Μπεγουλακίου
• Α.Π.Ο. Αρόη-Δόξα Χαλανδρίτσας
• Ηρακλής Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου
• Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών
• Α.Π.Σ. Πάτραι-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

5η Αγωνιστική
• Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Θύελλα Αιγίου

• Δίας Σαραβαλίου-Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
• Α.Ε. Πάτρα 2005-Καλάβρυτα
• Λιμνοχώρι-Δαβουρλής ’92
• Πήγασος Μπεγουλακίου-Α.Π.Ο. Αρόη
• Δόξα Χαλανδρίτσας-Ηρακλής Πατρών
• Αχαιός Σαραβαλίου-Άρης Πατρών
• Αναγέννηση Πατρών-Α.Π.Σ. Πάτραι

6η Αγωνιστική
• Θύελλα Αιγίου- Αναγέννηση Πατρών
• Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Α.Ε. Πάτρα 2005
• Καλάβρυτα-Αστέρας Τσουκαλεΐκων
• Δαβουρλής ’92-Δίας Σαραβαλίου
• Α.Π.Ο. Αρόη-Λιμνοχώρι
• Ηρακλής Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου
• Άρης Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας
• Α.Π.Σ. Πάτραι-Αχαιός Σαραβαλίου

7η Αγωνιστική
• Αχαιός Σαραβαλίου-Θύελλα Αιγίου

• Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας
• Αναγέννηση Πατρών-Καλάβρυτα
• Δίας Σαραβαλίου-Α.Π.Ο. Αρόη
• Λιμνοχώρι-Ηρακλής Πατρών
• Πήγασος Μπεγουλακίου-Άρης Πατρών
• Δόξα Χαλανδρίτσας-Α.Π.Σ. Πάτραι
• Α.Ε. Πάτρα 2005-Δαβουρλής ’92

8η Αγωνιστική
• Θύελλα Αιγίου-Δόξα Χαλανδρίτσας
• Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Αναγέννηση Πατρών
• Καλάβρυτα-Αχαιός Σαραβαλίου
• Ηρακλής Πατρών-Δίας Σαραβαλίου
• Άρης Πατρών-Λιμνοχώρι
• Α.Π.Σ. Πάτραι-Πήγασος Μπεγουλακίου
• Δαβουρλής ’92-Αστέρας Τσουκαλεΐκων
• Α.Π.Ο. Αρόη-Α.Ε. Πάτρα 2005


Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας