15:00 – ΕΡΤ 3
Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Θέλτα – Έιμπαρ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1 HD
Πανιώνιος – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:30 – Novasports 3 HD
Χρόνιγκεν – Αγιάξ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5 HD
Ελλάς Βερόνα – Λέτσε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Σαμπντόρια – Σασσουόλο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD
Πάρμα – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ 3
Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης – Ούνικς Καζάν  (VTB United League, μπάσκετ)

17:45 – Novasports 3 HD
Αϊντχόφεν – Τβέντε  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 2 HD
Ρόμα – Λάτσιο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – ONE Channel
Σριούσμπερι – Λίβερπουλ  (Κύπελλο Αγγλίας, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ 3
Ιωνικός Νικαίας – Άρης  (Basket League, μπάσκετ)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Εστουντιάντες – Μάλαγα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Πάκος Φερέιρα – Μπενφίκα  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ουγγαρία-Ισπανία  (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών, πόλο)

21:45 – Novasports 2 HD
Νάπολι – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς  (NBA, μπάσκετ)