13:45 – Eurosport 2
Λωζάνη, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών, 2ο σκέλος – Σκι

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα – Σερβία  (Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, πόλο)

14:00 – Novasports 5 HD
Κάρντιφ – Σουόνσι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:15 – COSMOTE SPORT 8 HD
Όρμανσπορ – Αναντολού Εφές  (Πρωτάθλημα TBL Τουρκίας, μπάσκετ)

14:30 – Eurosport 1
Αντελμπόντεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών, 2ο σκέλος – Σκι

15:00 – ΕΡΤ 3
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Eurosport 2
Masters Λονδίνου, Σνούκερ

15:00 – Novasports 2 HD
Αστέρας Τρίπολης – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:15 – ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναχαϊκή  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:30 – Eurosport 1
Ομπερχοφ, Δίαθλο

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Γουότφορντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Σαμπντόρια – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Φιορεντίνα – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 1 HD
Τορίνο – Μπολόνια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:50 – Eurosport 1
Βαλ ντι Φιέμ, Σκι

17:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός – Λαύριο  (Basket League, μπάσκετ)

17:15 – ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League Ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια – Μπανταλόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, Μπάσκετ)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD
Βερόνα – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ Sports HD
Ιωνικός Νικαίας – Προμηθέας Πάτρας  (Basket League, μπάσκετ)

19:30 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – PAOK TV
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – Novasports 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης  (Τελικός Σούπερ Καπ Ισπανίας, ποδόσφαιρο)

20:45 – Eurosport 2
Masters Λονδίνο, Σνούκερ

21:45 – Novasports 3 HD
Ρόμα – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 5 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Γιούτα Τζαζ  (NBA, μπάσκετ)