14:30 – Novasports 3 HD
Μπρέντφορντ – Κ.Π.Ρ.  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Νίκη Βόλου – Ο.Φ. Ιεράπετρας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Eurosport 2
Δρέσδη, Σκι

15:30 – Eurosport 1
Ομπερχοφ, Σκυταλοδρομία Ανδρών Δίαθλο

15:30 – ΕΡΤ Play1
Κολοσσός Ρόδου – Α.Ε.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play2
Ηφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Π.Α.Ο.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Περιστέρι – Ρέθυμνο  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 2 HD
Κάλιαρι – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν – Νίζνι Νόβγκοροντ  (VTB United League, μπάσκετ)

16:40 – Eurosport 1
Βαλ ντι Φιέμ, Σκι

17:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 5 HD
Τσάρλτον – Γουέστ Μπρομ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 1 HD
Βόλος – Ξάνθη  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Άρης – Ηρακλής  (Basket League, μπάσκετ)

18:10 – ΕΡΤ 3
Ισραήλ – Ελλάδα  (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών, χάντμπολ)

18:30 – Novasports 3 HD
Μπορντό – Λιόν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD
Λάτσιο – Νάπολι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – FOX Sports
Villanova Wildcats – Georgetown Hoyas  (NCAA College Basketball, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Λίβερπουλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Α.Ε. Λάρισας – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 3 HD
Τουλούζ – Μπρεστ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – FOX Sports
Xavier Musketeers – Creighton  (NCAA College Basketball, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 1 HD
Ιντερ – Αταλάντα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)