17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Παναιτωλικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Α.Ε. Λάρισας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 3 HD
Ο.Φ.Η. – Παναθηναϊκός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ 2
Ρίγα – Περιστέρι  (Basketball Champions League, μπάσκετ)

19:00 – Novasports 5 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ερυθρός Αστέρας  (Euroleague, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Λεβερκούζεν – Χέρτα Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος Αθηνών – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ 3
Μοντερέι – Λίβερπουλ  (Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Α.Ε.Κ. – Αστέρας Τρίπολης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:55 – Novasports 4 HD
Σαμπντόρια – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Μπερλίν – Κούζμπας Κεμέροβο  (CEV Champions League, βόλεϊ)

21:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 5 HD
Άλμπα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου  (Euroleague, μπάσκετ)

21:00 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Χίμκι  (Euroleague, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Σάλκε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – ΕΡΤ Sports HD
Α.Ε.Κ. – Χάποελ Τελ Αβίβ  (Basketball Champions League, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Πάντερμπορν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 3 HD
Όξφορντ – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό League Cup, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 4 HD
Έβερτον – Λέστερ  (Αγγλικό League Cup, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κόλτσεστερ  (Αγγλικό League Cup, ποδόσφαιρο)

22:05 – Novasports 24 HD
Λε Μαν – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό League Cup, ποδόσφαιρο)