14:00 – Novasports 5 HD
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μπρίστολ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Ρέγκενσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία, ποδόσφαιρο)

14:45 – ΕΡΤ Sports HD
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Πανασπροπυργιακός – Διαγόρας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1 HD
Α.Ε. Λάρισας – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

15:30 – Novasports 3 HD
Ουτρέχτη – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:55 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ, Σκι

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 24 HD
Λέτσε – Μπολόνια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Πάρμα – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:45 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου, Σκι

17:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – ΕΡΤ 3
Π.Α.Ο.Κ. – Κηφισιά  (Volley League Ανδρών, βόλεϊ)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο – Βέτσλαρ  (Bundesliga, χάντμπολ)

17:15 – Novasports 2 HD
Βόλος – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Πάντερμπορν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:15 – ΕΡΤ Sports HD
Λάρισα – Α.Ε.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

19:30 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2 HD
Σασσουόλο – Νάπολι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Τορόντο Ράπτορς – Ντάλας Μάβερικς  (NBA, μπάσκετ)