14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Στουτγκάρδη  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Σεβίλλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

14:20 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Άρσεναλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 1 HD
Κάρντιφ – Πρέστον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:40 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Σκι

15:00 – ΕΡΤ 3
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2019

15:30 – ΕΡΤ Play1
Κολοσσός Ρόδου – Περιστέρι  (Basket League, μπάσκετ)

15:30 – ΕΡΤ Play2
Ήφαιστος Λήμνου – Ηρακλής  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Άρης – Λαύριο  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Ιωνικός Νίκαιας – Πανιώνιος  (Basket League, μπάσκετ)

15:50 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

16:00 – Novasports 2 HD
Ουντινέζε – Κάλιαρι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Λειψία – Άουγκσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μάιντς – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Κολονία – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – ΕΡΤ Play5
Αλ Χιλάλ – Μοντερέι  (Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019, ποδόσφαιρο)

16:40 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ, Σκι

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 1 HD
Μίλγουολ – Μπάρνσλι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 3 HD
Τρουά – Αζαξιό  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2019

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Π.Α.Ο.Κ. – Προμηθέας Πάτρας  (Basket League, μπάσκετ)

19:00 – Novasports 2 HD
Ίντερ – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ 3
Λίβερπουλ – Φλαμένγκο  (Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:45 – Novasports 4 HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ  (Bundesliga, χάντμπολ)

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Νοβάρα – Κάζαλματζορε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

21:45 – Novasports 1 HD
Μονακό – Λιλ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2 HD
Τορίνο – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 3 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 5 HD
Νις – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)