15.00 – ΕΡΤ 3
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15.00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Θέλτα – Μαγιόρκα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15.00 – Novasports 1 HD
Α.Ε. Λάρισας – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15.30 – Novasports 4 HD
Φέγενορντ – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.00 – Novasports 3 HD
Γιουβέντους – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.00 – Novasports 5 HD
Μίλαν – Σασουόλο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.00 – Novasports 24 HD
Μπολόνια – Αταλάντα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16.45 – ΕΡΤ SPORTS
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός  (Volley League Ανδρών, βόλεϊ)

17.00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Μπέτις  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17.00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μπέργκισερ – Μαγδεμβούργο  (Bundesliga, χάντμπολ)

17.15 – Novasports 2 HD
Βόλος – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17.45 – Novasports 4 HD
Άλκμααρ – Άγιαξ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18.30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19.00 – Novasports 3 HD
Ρόμα-Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19.00 – ΕΡΤ 2
Περιστέρι – Παναθηναϊκός  (Basket League, μπάσκετ)

19.00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19.30 – ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός-Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19.30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα – Μάλαγα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

19.30 – Novasports 1 HD
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

19.30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:45 – Eurosport 1
Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

21.45 – Novasports 2 HD
Φιορεντίνα – Ίντερ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22.00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22.00 – Novasports 3 HD
Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22.30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Ορλάντο Μάτζικ  (ΝΒΑ, μπάσκετ)