15:00 – ΕΡΤ 3
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Αιγάλεω  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:30 – ΕΡΤ Play1
Ηφαιστος Λήμνου – Κολοσσός Ρόδου  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play2
Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Πανιώνιος – Λάρισα  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Ρέθυμνο – Ιωνικός Νικαίας  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – ΕΡΤ Play5
Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς  (Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD
Μπρέσια – Λέτσε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μάιντς – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Κολωνία – Λεβερκούζεν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Πάντερμπορν – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Τσέλσι – Μπόρνμουθ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 5 HD
Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 1 HD
Ο.Φ.Η. – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Λαύριο – Π.Α.Ο.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

18:30 – Novasports 4 HD
Μετς – Μαρσέιγ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Όκλαντ  (NCAA, μπάσκετ)

19:00 – Novasports 3 HD
Νάπολι – Πάρμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ 3
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Γουέστ Χαμ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Έιμπαρ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Παναθηναϊκός – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Α.Ε.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Φαμαλικάο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:00 – Novasports 4 HD
Τουλούζ – Ρεμς  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ανδόρα – Τενερίφη  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ)

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Κάζαλματζορε – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

21:45 – Novasports 1 HD
Τζένοα – Σαμπντόρια  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)