13:00 – ΕΡΤ Sports HD 
Π.Α.Ο.Κ. – Αερωπός Έδεσσας  (Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών, χάντμπολ)

13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Έιμπαρ – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:15 – Novasports 2 HD 
Φίτεσε – Φέγενορντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – Novasports 1 HD 
Λέτσε – Τζένοα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – Novasports 5 HD 
Γουέστ Μπρομ – Σουόνσι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Ρέγκενσμπουργκ – Σαν Πάουλι  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 6 HD 
Lyttos Beach ITF World Tour 2019  (Τελικός Διπλού Ανδρών, τένις)

15:00 – ΕΡΤ Sports HD 
Λαμία – Ο.Φ.Η.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 1, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3 
Καβάλα – Ιωνικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Μπιλμπάο  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Άστον Βίλα – Λέστερ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD 
Σπαλ – Μπρέσια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD 
Σασσουόλο – Κάλιαρι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 1 HD
Τορίνο – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Κολονία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ 3
Άρης – Πανιώνιος  (Basket League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2 HD
Αστέρας Τρίπολης – Α.Ε. Λάρισας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 1, ποδόσφαιρο)

17:30 – ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Βολάλτο Καζέρτα – Μπέργκαμο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, ποδόσφαιρο)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπράιτον – Γουλβς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Πάντερμπορν  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Σαμπντόρια – Πάρμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Μανρέσα – Μπαρτσελόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, ποδόσφαιρο)

19:30 – ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος Αθηνών – Άρης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 1, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Λεγανές – Θέλτα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Βόλος – Παναθηναϊκός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 1, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2 HD
Μπολόνια – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπρούκλιν Νετς – Ντένβερ Νάγκετς  (NBA, μπάσκετ)

22:00 -COSMOTE SPORT 3 HD
Μπελενένσες – Πόρτο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Οσασούνα – Σεβίλη  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD 
Μαρσέιγ – Μπορντό  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)