14:30 – Novasports 2 HD
Χάντερσφιλντ – Λιντς  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ 3
Καλαμάτα – Τρίκαλα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:30 – ΕΡΤ Play1
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play2
Ιωνικός Νίκαιας – Περιστέρι  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Λάρισα – Ρέθυμνο  (Basket League, μπάσκετ)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Κολοσσός Ρόδου – Ηρακλής  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – Novasports 1 HD
Αταλάντα – Βερόνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία – Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ντόρτμουντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Γρανάδα – Αλαβές  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ούνικς Καζάν – Ζιελόνα Γκόρα  (VTB United League, μπάσκετ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 4 HD
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μπρέντφορντ  (Αγγελικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:45 – ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας Πάτρας – Λαύριο  (Basket League, μπάσκετ)

18:00 – PAOK TV
Π.Α.Ο.Κ. – Ξάνθη  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

18:30 – Novasports 3 HD
Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Τόφας – Καρσίγιακα  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

19:00 – Novasports 1 HD
Ουντινέζε – Νάπολι  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Σάλκε  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Βαλένθια  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 2 HD
Α.Ε.Κ. – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ντίλιαν Γουάιτ – Μάριους Γουάχ, Boxing

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:45 – Novasports 4 HD
Αϊντχόφεν – Φορτούνα Σιτάρντ  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Νιου Όρλεανς Πέλικανς  (NBA, μπάσκετ)

21:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Αλεξάντερ Ποβέτκιν – Μάικλ Χάντερ, Boxing

21:00 – Novasports 3 HD
Στρασβούργο – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Μάλαγα – Γκραν Κανάρια  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

21:45 – Novasports 1 HD
Λάτσιο – Γιουβέντους  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Villanova Wildcats – Σεντ Τζόζεφ  (NCAA, μπάσκετ)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Μαγιόρκα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)