14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Στουτγκάρδη – Νόρντχορν  (Bundesliga, χάντμπολ)

15:00 – ΕΡΤ Sports HD & COSMOTE SPORT 5 HD
Grand Prix Άμπου Ντάμπι, Formula 1

15:00 – ΕΡΤ 3
Διαγόρας – Ολυμπιακός Βόλου  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Γρανάδα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

15:30 – ΕΡΤ 2
Κολοσσός Ρόδου – Παναθηναϊκός  (Basket League, μπάσκετ)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Νόριτς – Άρσεναλ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 24 HD
Λάτσιο – Ουντινέζε  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5 HD
Ναντ – Τουλούζ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 3 HD
Ίντερ – Σπαλ  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4 HD
Πάρμα – Μίλαν  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League, μπάσκετ)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Οσασούνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Ατρόμητος Αθηνών  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2 HD
Άρης – Λαμία  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών, βόλεϊ)

18:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα  (VELUX EHF Champions League, χάντμπολ)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Έβερτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4 HD
Νάπολι – Μπολόνια  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Λεβάντε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1 HD
Ολυμπιακός – Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League, ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Orlando Invitational Championship Game  (NCAA, μπάσκετ)

20:35 – COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς – Ντένβερ Νάγκετς  (NBA, μπάσκετ)

21:00 – Novasports 3 HD
Έμεν – Αϊντχόφεν  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 4 HD
Βερόνα – Ρόμα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, Ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 2 HD
Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

23:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς  (NBA, μπάσκετ)