Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος Δημήτριος, Αβραμόπουλος Οδυσσέας

ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
Γήπεδο: «Ντα Λουζ»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος
Βοηθοί: Οικονόμου Σπήλιος, Πρέζας Λουκάς

ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ
Γήπεδο: Ριόλου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Οικονόμου Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Τραγουλιάς Θεόφιλος, Διαλυνάς Εμμανουήλ

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ-Α.Ε. ΠΑΤΡΑ 2005
Γήπεδο: Χαλανδρίτσας
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος
Βοηθοί: Κακαφώνης Μιχαήλ, Δριβήλας Σωτήριος

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ-ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ ’92
Γήπεδο: Δημητρόπουλου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Δεν έχει οριστεί από την Ε.Π.Σ.Α.
Βοηθοί: Δεν έχουν οριστεί από την Ε.Π.Σ.Α.

Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ-Α.Π.Ο. ΑΡΟΗ
Γήπεδο: Καλαβρύτων
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Μπλίκας Θεόδωρος-Στέφανος
Βοηθοί: Χαμούζας Ιωάννης, Κωσταδήμας Σπυρίδων

ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος
Βοηθοί: Ζούλης Παναγιώτης, Αβραμοπούλου Ελένη

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Γήπεδο: Αγυιάς
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Τσούτσης Λεωνίδας, Τσούρας Αθανάσιος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΦΑΡΡΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Πετρωτού
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ντάβλα Γεωργία
Βοηθοί: Κουτσοχέρας Ιωάννης, Ψιμάρνης Μιχάηλ

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ-ΠΕΤΕΙΝΟΙ
Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Καρράς Άγγελος, Ντέλης Σταύρος

ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΪΚΩΝ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Γήπεδο: Λακκόπετρας
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ρουμπάνης Δημήτριος
Βοηθοί: Κούτσης Θεόδωρος, Βαρελάς Παναγιώτης

ΑΧΑΪΚΟΣ-ΚΑΜΙΝΙΑ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 18.00
Διαιτητής: Μέρμηγκας Νικόλαος
Βοηθοί: Βαβαρούτας Κωνσταντίνος, Θεοφανόπουλος Παναγιώτης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ-Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ ΖΗΡΙΑΣ
Γήπεδο: Ρίου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος Παναγιώτης, Τηλιγάδας Κωνσταντίνος

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Γήπεδο: Καμαρών
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Καλύβας Ιωάννης
Βοηθοί: Ασημακόπουλος Σωτήριος, Βιτωράτος Διονύσιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ
Γήπεδο: Αγυιάς
Ωρα: 18.00
Διαιτητής: Αρκουμάνης Ηλίας
Βοηθοί: Χονδρογιάννης Ευάγγελος, Μαργαρώνης Ανδρέας


Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας