13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

13:15 – Novasports 3 HD
Άγιαξ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

13:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
Πρωτάθλημα Ισπανίας, μπάσκετ

13:30 – Novasports 2 HD
Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:00 – Novasports 4 HD
Κάρντιφ – Μπρίστολ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:15 – COSMOTE SPORT 5 HD
Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Πρωτάθλημα Τουρκίας, μπάσκετ

14:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

14:45 – ΕΡΤ Sports HD
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μπιλμπάο – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Ιωνικός
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – Novasports 1 HD
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:30 – Novasports 3 HD
Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Γουλβς – Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ματέο Μπερετίνι
Nitto ATP Finals 2019, Λονδίνο

16:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 24 HD
Ουντινέζε – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 5 HD
Λάτσιο – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 4 HD
Σαμπντόρια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές
Πρωτάθλημα Τουρκίας, μπάσκετ

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – Πανιώνιος
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:15 – ΕΡΤ1
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός
Κύπελλο Ελλάδας, μπάσκετ

17:15 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Ατρόμητος Αθηνών
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

18:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν
Πρωτάθλημα Ρωσίας, μπάσκετ

18:05 – Novasports 3 HD
Μονπελιέ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:00 – Novasports 4 HD
Πάρμα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Πρωτάθλημα Ισπανίας, μπάσκετ

19:30 – ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Π.Α.Ο.Κ.
Α1 Βόλεϊ Γυναικών

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – Novasports 1 HD
Παναθηναϊκός – Α.Ε.Κ.
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

20:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτιγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο

21:45 – Novasports 2 HD
Γιουβέντους – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

22:00 – Novasports 3 HD
Μαρσέϊγ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

22:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA, μπάσκετ

23:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μποαβίστα – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο