14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελo – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:30 – Novasports 1 HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – ΕΡΤ3
Τρίκαλα – Βέροια
Football League, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 2 HD
Μπρέσια – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
37ος Μαραθώνιος Αθήνας – Αυθεντικός 10 χλμ.

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – ΕΡΤ3
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Π.Α.Ο.Κ.
Κύπελλο Ελλάδας, μπάσκετ

17:00 – Novasports 3 HD
Πρέστον – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:15 – Novasports 1 HD
Βόλος – Παναιτωλικός
Super League, ποδόσφαιρο

18:00 – ΕΡΤ Sports HD
Α.Ε.Κ. – Ρέθυμνο
Κύπελλο Ελλάδας, μπάσκετ

18:30 – Novasports 4 HD
Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:00 – Novasports 3 HD
Ίντερ – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – Novasports 2 HD
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
Super League, ποδόσφαιρο

20:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο

20:00 – ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου
Κύπελλο Ελλάδας, μπάσκετ

20:25 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη, Ποδηλασία

20:45 – Novasports 1 HD
Νάπολι – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

21:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ, UFC Fight Night 2019

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Μπρέσια – Κάζαλματζορε
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals 2019, Τελικός Τένις

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο