13:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

13:25 – Eurosport 1
Γιουσχάν Σνούκερ

13:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
WTA Finals 2019 Σεντσέν – Τένις

13:30 – Novasports 2 HD
Αταλάντα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Χίμκι – Ούνικς Καζάν
VTB United League, μπάσκετ

14:00 – Novasports 3HD
Τσάρλτον – Πρέστον
Αγγλικό Πρωτάθλημα, Ποδόσφαιρο

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Στουτγκάρδη – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

14:45 – ΕΡΤ Sports HD
Πλατανιάς – Χανιά
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – Novasports 1 HD
Λάρισα – Ο.Φ.Η.
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:00 – ΕΡΤ3
Βέροια – Αιγάλεω
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

15:30 – Novasports 5 HD
Φένλο – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
2019 τελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris – Τένις

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 4 HD
Βερόνα – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 3 HD
Λέτσε – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:00 – Novasports 2 HD
Τζένοα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

16:15 – Eurosport 1
Μαραθώνιος Νέας Υόρκης

16:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ
Τουρκικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

17:45 – ΕΡΤ3
Λάρισα – Παναθηναϊκός
Ελληνικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ

17:50 – Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα Σκι

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:00 – Novasports 2 HD
Φιορεντίνα – Πάρμα
Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Λεγκανές – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

19:30 – Novasports 1 HD
Α.Ε.Κ. – Ατρόμητος Αθηνών
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

20:00 – PAOK TV
Π.Α.Ο.Κ. – Παναθηναϊκός
Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

20:50 – COSMOTE SPORT 5 HD
Grand Prix ΗΠΑ Αγώνας, Formula 1 2019

21:45 – Novasports 2 HD
Μίλαν – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

22:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Πόρτο – Άβες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο

22:00 – Novasports 3 HD
Σεντ Ετιέν – Μονακό
Γαλλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο