Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ-ΑΧΑΪΚΗ
Γήπεδο: Χαλανδρίτσας
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Σταυρόπουλος Σπύρος, Θεοφανόπουλος Παναγιώτης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ
Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Φωκάς Αλέξανδρος
Βοηθοί: Αβραμοπούλου Ελένη, Παπαδιονυσίου Ιωάννης

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Σαφαρίκας Ευάγγελος
Βοηθοί: Σταθοπούλου Αλεξία, Αβραμόπουλος Οδυσσέας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ-Α.Ε. ΠΑΤΡΑ 2005
Γήπεδο: Βραχνεΐκων
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης
Βοηθοί: Πρέζας Λουκάς, Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
Γήπεδο: Λακκόπετρας
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος
Βοηθοί: Θανόπουλος Παναγιώτης, Ασημακόπουλος Σωτήριος

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Γήπεδο: «Θόδωρος Χρυσανθόπουλος»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ανδριανός Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Κακαφώνης Μιχαήλ, Ζούλης Παναγιώτης

Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Α.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
Γήπεδο: Πετρωτού
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Πετρόπουλος Χαράλαμπος
Βοηθοί: Διαλυνάς Εμμανουήλ, Παυλόπουλος Γεώργιος

Α.Ε. ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Γήπεδο: Ακράτας
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Μπλίκας Θεόδωρος-Στέφανος
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος Δημήτριος, Τσούρας Αθανάσιος

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
Γήπεδο: Αγυιάς
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Καδδάς Παναγιώτης
Βοηθοί: Οικονόμου Σπήλιος, Τραγουλιάς Θεόφιλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ-ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ
Γήπεδο: Άνω Αλισσού
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος Νικόλαος
Βοηθοί: Δριβήλας Σωτήριος, Μπαλαρούτσος Παύλος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ-ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΪΚΩΝ
Γήπεδο: Λάππα
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Οικονόμου Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Καραβασίλης Ανδρέας, Πλατανιάς Φίλιππος-Ορφέας

ΦΑΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΜΙΝΙΑ
Γήπεδο: «Ντα Λουζ»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ταξιάρχης Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Ντέλης Σταύρος, Βαβαρούτας Κωνσταντίνος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΤΡΑΣ-ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
Γήπεδο: Ρίου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ντάβλα Γεωργία
Βοηθοί: Καββαδίας Μιχαήλ, Κούβελας Κωνσταντίνος

ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ-Α.Ε. ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο: Προαστείου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ασπρουλόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Πανταζόπουλος Ιωάννης, Γκαβός Παναγιώτης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 18.00
Διαιτητής: Αγγελόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Βαρελάς Παναγιώτης, Κολοβούρης Γεράσιμος


Συντάκτης Δημήτρης Τσερεντζούλιας