Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ρουμπάνης Δημήτριος
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος Δημήτριος, Τζούνης Κωνσταντίνος

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Χρονάς Νικόλαος
Βοηθοί: Βασιλόπουλος Γεώργιος, Καρράς Άγγελος

Α.Π.Ο. ΑΡΟΗ-ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ ’92
Γήπεδο: Πετρωτού
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Σαμαρτζής Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Σαλιάι Κώστα, Κουτσοχέρας Ιωάννης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΤΕΙΝΟΙ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΨΑΡΟΦΑΪΟΥ
Γήπεδο: Πετρωτού
Ωρα: 10.00
Διαιτητής: Κονιδάρης Ιωάννης
Βοηθοί: Τηλιγάδας Κωνσταντίνος, Διαλυνάς Εμμανουήλ

ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
Ωρα: 11.00
Διαιτητής: Αρκουμάνης Ηλίας
Βοηθοί: Ντέλης Σταύρος, Κολοβούρης Γεράσιμος

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
Ωρα: 12.15
Διαιτητής: Καραβασίλης Ανδρέας
Βοηθοί: Βιτωράτος Διονύσιος, Τζούνης Κωνσταντίνος

ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
Γήπεδο: Πετρωτού
Ωρα: 12.15
Διαιτητής: Τηλιγάδας Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Κουτσοχέρας Ιωάννης, Σαλιάι Κώστα

ΠΕΡΙΒΟΛΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 19.30
Διαιτητής: Σπυρόπουλος Δημήτριος
Βοηθοί: Ασημακόπουλος Σωτήριος, Καρράς Άγγελος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ
Γήπεδο: Ρίου
Ωρα: 12.00
Διαιτητής: Μαχαίρας-Μουστάκας Στέφανος
Βοηθοί: Τσούρας Αθανάσιος, Πρέζας Λουκάς

ΑΒΥΘΟΣ 2017-Α.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ ΖΗΡΙΑΣ
Γήπεδο: Αβύθου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Κούτσης Θεόδωρος, Βαρνακιώτης Άγγελος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΓΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ
Γήπεδο: Ροδιάς
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Ντάβλα Γεωργία
Βοηθοί: Πανταζόπουλος Ιωάννης, Γιαραλής Γρηγόριος

ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ-ΖΑΒΛΑΝΙ/ΑΙΑΣ
Γήπεδο: Ρίου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Πράνταλος Ιωάννης
Βοηθοί: Σταυρόπουλος Σπύρος, Θεοφανόπουλος Παναγιώτης

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Μιχαλόπουλος Νικόλαος
Βοηθοί: Πλατανιάς Φίλιππος-Ορφέας, Μπαλαρούτσος Παύλος

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
Γήπεδο: Αγυιάς
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Μέρμηγκας Νικόλαος
Βοηθοί: Ντέλης Σταύρος, Τραγουλιάς Θεόφιλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΡΟΪΤΙΚΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
Γήπεδο: Βραχνεΐκων
Ωρα: 10.00
Διαιτητής: Καμζόλας Αλέξιος
Βοηθοί: Μαργαρώνης Ανδρέας, Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ-ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: «Ντα Λουζ»
Ωρα: 12.00
Διαιτητής: Ταξιάρχης Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Καββαδίας Μιχαήλ, Κυριακοπούλου Χριστίνα

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΥ-ΜΕΤΟΧΙ
Γήπεδο: Χαλανδρίτσας
Ωρα: 12.30
Διαιτητής: Γαλανόπουλος Παναγιώτης-Γεώργιος
Βοηθοί: Μπλίκας Θεόδωρος-Στέφανος, Αγγελόπουλος Γεώργιος

ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΚΚΟΠΕΤΡΑΣ
Γήπεδο: Μαζαρακίου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Γκαβός Παναγιώτης
Βοηθοί: Κονιδάρης Ιωάννης, Αρκουμάνης Ηλίας

ΚΡΙΝΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ
Γήπεδο: Ριόλου
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Αθανασόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Μαργαρώνης Ανδρέας, Δριβήλας Σωτήριος

ΝΕΑΠΟΛΗ-ΓΑΛΗΝΗ
Γήπεδο: «Ντα Λουζ»
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Βαβαρούτας Κωνσταντίνος
Βοηθοί: Καββαδίας Μιχαήλ, Κυριακοπούλου Χριστίνα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
Ωρα: 10.00
Διαιτητής: Μπακόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Καραβασίλης Ανδρέας, Βιτωράτος Διονύσιος

Α.Ε. ΑΡΟΗΣ-ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Γήπεδο: «Ανδρέας Κάνιστρας»
Ωρα: 12.00
Διαιτητής: Ασπρουλόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Πλατανιάς Φίλιππος-Ορφέας, Μπαλαρούτσος Παύλος

ΣΚΕΠΑΣΤΟ-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ
Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο Καλαβρύτων
Ωρα: 15.00
Διαιτητής: Πολυγένης Δημήτριος
Βοηθοί: Γαλάνης Δημήτριος-Ελευθέριος, Μπακόπουλος Γεώργιος

ΑΥΤΟΝΟΜΗ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014
Γήπεδο: Αγυιάς
Ωρα: 18.00
Διαιτητής: Παπαχρήστος Σωτήριος
Βοηθοί: Γαλανόπουλος Παναγιώτης-Γεώργιος, Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος


Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας