11:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανιίλ Μεντβέντεφ  (2019 ATP Masters 1000)

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Εθνικός Πειραιά  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών)

14:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς – Λος Άντζελες Λέικερς  (NBA Global Games 2019)

14:55 – Eurosport 2
Ημιτελικός Τένις

15:00 – ΕΡΤ3
Πανασπροπυργιακός – Καβάλα  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League)

15:00 – COSMOTE SPORT 6 HD
Ματέο Μπερετίνι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ  (2019 ATP Masters 1000)

15:30 – Eurosport 1
Γύρος της Λομβαρδιάς, Ποδηλασία

15:45 – ΕΡΤ Play1
Περιστέρι – Πανιώνιος  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play2
Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Ηρακλής – Ρέθυμνο  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Ηφαιστος Λήμνου – Α.Ε.Κ.  (Basket League)

16:00 – FOX Sports
NCAA College Gameday 2019, Ε9 πρεμιέρα

16:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία – Ιρλανδία  (Προκριματικά Euro 2020)

17:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Κάλεβ – Ούνικς Καζάν  (VTB United League)

17:00 – Eurosport 2
Ημιτελικός Τένις

17:45 – ΕΡΤ2
Ιωνικός Νικαίας – Π.Α.Ο.Κ  (Basket League)

18:45 – FOX Sports
WAFU Cup of Nations 2019, Ποδόσφαιρο

18:50 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ  (Μηχανοκίνητος Αθλητισμός)

19:00 – COSMOTE SPORT 7 HD
Νήσοι Φερόες – Ρουμανία  (Προκριματικά Euro 2020)

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Δανία – Ελβετία  (Προκριματικά Euro 2020)

19:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Φινλανδία  (Προκριματικά Euro 2020)

19:00 – Novasports 1HD
Γερμανία – Ουγγαρία  (Ποδόσφαιρο)

20:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε  (TBF Basketball Super League)

20:00 – Novasports 1HD
Βέλγιο – Λιθουανία  (Ποδόσφαιρο)

20:00 – Eurosport 2
ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μάλαγα – Μπανταλόνα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας)

21:45 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μάλτα – Σουηδία  (Προκριματικά Euro 2020)

21:45 – COSMOTE SPORT 3 HD
Νορβηγία – Ισπανία  (Προκριματικά Euro 2020)

21:45 – COSMOTE SPORT 1 HD
Ιταλία – Ελλάδα  (Προκριματικά Euro 2020)

21:45 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λιχτενστάιν – Αρμενία  (Προκριματικά Euro 2020)

21:50 – Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ  (Μηχανοκίνητος Αθλητισμός)

23:45 – COSMOTE SPORT 3 HD
Δανία – Ελβετία  (Προκριματικά Euro 2020)