13:00 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Μαγιόρκα – Εσπανιόλ  (Ισπανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:15 – Novasports 3HD 
Ντεν Χάαχ – Άγιαξ  (Ολλανδικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

13:30 – Novasports 2HD 
Φιορεντίνα – Ουντινέζε  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – Eurosport 1 
Γύρος της Κροατίας, Ποδηλασία

14:30 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι  (Γερμανικό πρωτάθλημα 2η Κατηγορία, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ντόμινικ Τιέμ – Στέφανος Τσιτσιπάς, 2019 ATP World Tour 500 τελικός τένις

14:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ – Φούσε Βερολίνου  (Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ)

14:30 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ  (Γερμανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – COSMOTE SPORT 5 HD  
Θέλτα – Μπιλμπάο  (Ισπανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ3 
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια  (Football League, ποδόσφαιρο)

15:00 – Novasports 1HD 
Βόλος – Ατρόμητος  (Super League, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Σαουθάμπτον – Τσέλσι  (Αγγλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς  (Αγγλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 24 HD 
Αταλάντα – Λέτσε  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 5HD
Μπολόνια – Λάτσιο  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 4HD 
Ρόμα – Κάλιαρι  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD 
Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Α.Ε.Κ. – Κολοσσός Ρόδου  (Basket League)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD 
Λαύριο – Παναθηναϊκός  (Basket League)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης  (Ισπανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 2HD 
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ  (Super League, ποδόσφαιρο)

17:15 – Novasports 3HD
Ο.Φ.Η. – Πανιώνιος  (Super League, ποδόσφαιρο)

18:00 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Ούνιξ Καζάν – Αστάνα  (VTB United League, μπάσκετ)

18:30 – COSMOTE SPORT 1 HD 
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ Sports HD 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 10η ημέρα στίβος

19:00 – COSMOTE SPORT 3 HD 
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ  (Γερμανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 4HD   
Τορίνο – Νάπολι  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπασκόνια – Μάλαγα  (Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας, μπάσκετ)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε  (Ισπανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – Novasports 1HD 
Άρης – Ολυμπιακός  (Super League, ποδόσφαιρο)

21:45 – Novasports 2HD 
Ίντερ – Γιουβέντους  (Ιταλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη  (Ισπανικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3HD 
Σεντ Ετιέν – Λυών  (Γαλλικό πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:30 – COSMOTE SPORT 8 HD 
Κονέκτικατ Σαν – Ουάσινγκτον Μίστικς (WNBA 2019, τελικοί μπάσκετ)