14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Γκρόιτερ Φιρτ  (Γερμανικό πρωτάθλημα)

14:00 – ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος ΓΣΣ – Παλαιό Φάληρο  (Α1 Ανδρών πόλο)

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Λεβάντε  (Ισπανικό πρωτάθλημα)

14:00 – Eurosport 1
Γύρος της Κροατίας  (Ποδηλασία)

14:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Ναόμι Οζάκα – Καρολίν Βοζνιάκι  (WTA 2019)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Τότεναμ  (Αγγλικό πρωτάθλημα)

14:30 Novasports 3HD
Φούλαμ – Τσάρλτον  (Αγγλική Championship)

15:00 – ΕΡΤ3
Καβάλα – Αιγάλεω  (Football League)

15:45 – ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ – Λάρισα  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play2
Πανιώνιος – Ήφαιστος Λήμνου  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Ιωνικός Νίκαιας  (Basket League)

15:45 – ΕΡΤ Play4
Ρέθυμνο – Περιστέρι  (Basket League)

16:00 – Novasports 2HD
ΣΠΑΛ – Πάρμα  (Ιταλικό πρωτάθλημα)

16:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς – Σακραμέντο Κινγκς  (NBA Global Games 2019)

16:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν – Λειψία  (Γερμανικό πρωτάθλημα)

16:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ  (2019 ATP World Tour 500)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό πρωτάθλημα)

16:30 – ΕΡΤ Sports HD
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα  (9η ημέρα στίβος)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου  Χόφενχαϊμ  (Γερμανικό πρωτάθλημα)

17:00 – COSMOTE SPORT 5 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα  (Ισπανικό πρωτάθλημα)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Λέστερ  (Αγγλικό πρωτάθλημα)

17:00 – Novasports 3HD
Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ  (Αγγλική Championship)

17:15 – Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Ξάνθη  (Super League)

17:45 – ΕΡΤ2
Ηρακλής – Άρης  (Basket League)

18:30 – Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ  (Γαλλικό πρωτάθλημα)

19:00 – Novasports 3HD
Βερόνα – Σαμπντόρια  (Ιταλικό πρωτάθλημα)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Κολωνία  (Γερμανικό πρωτάθλημα)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας  (Αγγλικό πρωτάθλημα)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Αλαβές  (Ισπανικό πρωτάθλημα)

19:30 Novasports 2HD
ΑΕΛ – ΑΕΚ  (Super League)

21:00 – Eurosport 2
ISL Ινδιανάπολις  (Κολύμβηση)

21:00 – Novasports 3HD
Τουλούζ – Μπορντό  (Γαλλικό πρωτάθλημα)

21:30 – COSMOTE SPORT 8 HD
Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό πρωτάθλημα)
 
21:45 – Novasports 1HD
Τζένοα – Μίλαν  (Ιταλικό πρωτάθλημα)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Βιγιαρεάλ  (Ισπανικό πρωτάθλημα)