Ολο το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η (2018-2019)

0
158

Η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑ-Η περιόδου 2018-2019 πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (19/9), με τον Ηφαιστο/Αχιλλέα να είναι ο μοναδική ομάδα από την Αιγιάλεια. Στην διαδικασία της κλήρωσης την Αιγιώτικο σύλλογο εκπροσώπησε ο πρόεδρος Νίκος Παπανικολάου, όπως διακρίνεται και στην σχετική φωτογραφία…

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχεις ως εξής:

1η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014
Ολυμπιάδα-Παναχαϊκή
Απολλωνιάδα-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Α.Ε. Λεχαινών-Ε.Α.Π.
Ζάκυνθος-Αίολος Αγυιάς
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Προφήτης Ηλίας

2η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ζάκυνθος
Αίολος Αγυιάς-Α.Ε. Λεχαινών
Ε.Α.Π.-Απολλωνιάδα
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Ολυμπιάδα
Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης
Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Ηφαιστος/Αχιλλέας

3η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Παναχαϊκή
Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Ολυμπιάδα-Ε.Α.Π.
Απολλωνιάδα-Αίολος Αγυιάς
Α.Ε. Λεχαινών-Προφήτης Ηλίας
Ζάκυνθος-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Αίαντας Αραχωβίτικων-Προμηθέας 2014

4η Αγωνιστική
Ζάκυνθος-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Α.Ε. Λεχαινών
Προφήτης Ηλίας–Απολλωνιάδα
Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιάδα
Ε.Α.Π.-Ολυμπιονίκης
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Νίκη Προαστείου
Παναχαϊκή-Προμηθέας 2014

5η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ε.Α.Π.
Ολυμπιονίκης-Αίολος Αγυιάς
Ολυμπιάδα-Προφήτης Ηλίας
Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Α.Ε. Λεχαινών-Ζάκυνθος
Προμηθέας 2014-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Παναχαϊκή

6η Αγωνιστική
Α.Ε. Λεχαινών-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ζάκυνθος-Απολλωνιάδα
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα
Προφήτης Ηλίας-Ολυμπιονίκης
Αίολος Αγυιάς-Νίκη Προαστείου
Ε.Α.Π.-Προμηθέας 2014
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Παναχαϊκή

7η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Προφήτης Ηλίας
Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα-Ζάκυνθος
Απολλωνιάδα-Α.Ε. Λεχαινών
Παναχαϊκή-Ε.Α.Π.
Προμηθέας 2014-Αίολος Αγυιάς
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

8η Αγωνιστική
Απολλωνιάδα-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Α.Ε. Λεχαινών-Ολυμπιάδα
Ζάκυνθος-Ολυμπιονίκης
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου
Προφήτης Ηλίας -Προμηθέας 2014
Αίολος Αγυιάς-Παναχαϊκή
Ε.Α.Π.-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

9η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ζάκυνθος
Ολυμπιονίκης-Α.Ε. Λεχαινών
Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Αίολος Αγυιάς
Παναχαϊκή-Προφήτης Ηλίας
Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Ε.Α.Π.

10η Αγωνιστική
Ολυμπιάδα-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης
Α.Ε. Λεχαινών-Νίκη Προαστείου
Ζάκυνθος-Προμηθέας 2014
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή
Προφήτης Ηλίας-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Αίολος Αγυιάς-Ε.Α.Π.

11η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα
Ε.Α.Π.-Προφήτης Ηλίας
Νέοι Εσπερου-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Παναχαϊκή-Ζάκυνθος
Προμηθέας 2014-Α.Ε. Λεχαινών
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Αίολος Αγυιάς

12η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ολυμπιάδα-Νίκη Προαστείου
Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014
Α.Ε. Λεχαινών-Παναχαϊκή
Ζάκυνθος-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ε.Α.Π.
Προφήτης Ηλίας-Αίολος Αγυιάς

13η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ολυμπιονίκης
Αίολος Αγυιάς-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ε.Α.Π.-Ζάκυνθος
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Α.Ε. Λεχαινών
Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα
Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Προφήτης Ηλίας

  • Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα…

Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας