Γ’ Εθνική: Αναλυτικά το πρόγραμμα του 6ου Ομίλου

0
45

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 6ου Ομίλου, όπου συμμετέχουν (τελικά) οι ομάδες-εκπρόσωποι της Αχαΐας, Ηλείας, Ανατολικής Αττικής και Δωδεκανήσων.

1η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου-Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η Αγωνιστική
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

4η Αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η Αγωνιστική
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Φοίβος-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η Αγωνιστική
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η Αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός Ριόλου-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η Αγωνιστική
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

  • Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα…

Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας