Αναλυτικά το πρόγραμμα της Football League (2017-2018)

0
119

1η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Εργοτέλης-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή-Τρίκαλα
Βέροια-Απόλλων Καλαμαριάς
Αρης-Αιγινιακός
Σπάρτη-Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός-Ο.Φ.Η.

2η Αγωνιστική
Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας-Βέροια
Τρίκαλα-Αρης
Απόλλων Καλαμαριάς-Σπάρτη
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος-Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Αρης-Καλλιθέα
Βέροια-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Ο.Φ.Η.-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναιγιάλειος

4η Αγωνιστική
Παναχαϊκή-ΑΟΧ Κισσαμικός
Αχαρναϊκός-Βέροια
Εργοτέλης-Αρης
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Σπάρτη
Καλλιθέα-Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Τρίκαλα-Ο.Φ.Η.
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός-Παναιγιάλειος

5η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Βέροια
Αρης-Παναχαϊκή
Σπάρτη-Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας-Εργοτέλης
Πανσερραϊκός-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Ο.Φ.Η.-Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος-Τρίκαλα
Αιγινιακός-Απόλλων Καλαμαριάς

6η Αγωνιστική
Αρης-ΑΟΧ Κισσαμικός
Βέροια-Σπάρτη
Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός
Εργοτέλης-Ο.Φ.Η.
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα-Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός
Τρίκαλα-Απόλλων Καλαμαριάς

7η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη
Δόξα Δράμας-Αρης
Πανσερραϊκός-Βέροια
Ο.Φ.Η.-Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος-Εργοτέλης
Αιγινιακός-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Απόλλων Καλαμαριάς-Καλλιθέα
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

8η Αγωνιστική
Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Αρης-Ο.Φ.Η.
Βέροια-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Εργοτέλης-Απόλλων Καλαμαριάς
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Τρίκαλα
Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας

9η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Πανσερραϊκός
Ο.Φ.Η.-Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αρης
Αιγινιακός-Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς-Παναχαϊκή
Τρίκαλα-Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης
Καλλιθέα-Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η.-ΑΟΧ Κισσαμικός
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας-Παναιγιάλειος
Σπάρτη-Αιγινιακός
Αρης-Απόλλων Καλαμαριάς
Βέροια-Τρίκαλα
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός-Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

11η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος-Ο.Φ.Η.
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας
Τρίκαλα-Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας-Αρης
Καλλιθέα-Βέροια
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Αχαρναϊκός

12η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αιγινιακός
Ο.Φ.Η.-Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη-Καλλιθέα
Αρης-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Βέροια-Εργοτέλης
Αχαρναϊκός-Παναχαϊκή

13η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Παναιγιάλειος
Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας-Ο.Φ.Η.
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας
Εργοτέλης-Σπάρτη
Αχαρναϊκός-Αρης
Παναχαϊκή-Βέροια

14η Αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός-Τρίκαλα
Παναιγιάλειος-Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα
Ο.Φ.Η.-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός-Εργοτέλης
Δόξα Δράμας-Αχαρναϊκός
Σπάρτη-Παναχαϊκή
Βέροια-Αρης

15η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα-Αιγινιακός
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Παναιγιάλειος
Εργοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός-Ο.Φ.Η.
Παναχαϊκή-Πανσερραϊκός
Βέροια-Δόξα Δράμας
Αρης-Σπάρτη

16η Αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα-Καλλιθέα
Απόλλων Καλαμαριάς-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Αιγινιακός-Εργοτέλης
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναχαϊκή
Ο.Φ.Η.-Βέροια
Πανσερραϊκός-Αρης
Σπάρτη-Δόξα Δράμας

17η Αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός-Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Βέροια-Παναιγιάλειος
Αρης-Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη-Ο.Φ.Η.
Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός

  • Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα.