Α’ Κατηγορία: Το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών

0
18

Ανακοινώθηκε από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Αχαΐας το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών της Α’ Κατηγορίας, η οποία και τη φετινή σεζόν θα διεξάγεται ημέρα Σάββατο…

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:
23/09, 17.00: Θύελλα Αιγίου-Εθνικός Σαγεΐκων
23/09, 17.00: Αετός Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
23/09, 17.00: Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστείου
23/09, 17.00: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Πατρών
23/09, 17.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λέων Αλισσού
23/09, 17.00: Αναγέννηση Πατρών-Αρης Πατρών
23/09, 17.00: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών
23/09, 17.00: Δαβουρλής ‘92-Φωστήρας Οβρυάς

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής:
30/09, 16.30: Θύελλα Αιγίου-Λιμνοχώρι
30/09, 16.30: Ατρόμητος Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
30/09, 16.30: Θύελλα Πατρών-Αετός Πατρών
30/09, 16.30: Φωστήρας Οβρυάς-Πανμοβριακός Ριόλου
30/09, 16.30: Νίκη Προαστείου-Αναγέννηση Πατρών
30/09, 16.30: Αρης Πατρών-Δαβουρλής ‘92
30/09, 16.30: Εθνικός Σαγεΐκων-Πήγασος Μπεγουλακίου
30/09, 16.30: Λέων Αλισσού-Δόξα Παραλίας

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
07/10, 16.30: Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Αιγίου
07/10, 16.30: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Λέων Αλισσού
07/10, 16.30: Αετός Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς
07/10, 16.30: Πανμοβριακός Ριόλου-Αρης Πατρών
07/10, 16.30: Ατρόμητος Πατρών-Θύελλα Πατρών
07/10, 16.30: Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Πατρών
07/10, 16.30: Δαβουρλής ’92-Νίκη Προαστείου
07/10, 16.30: Δόξα Παραλίας-Εθνικός Σαγεΐκων

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:
14/10, 1600: Θύελλα Αιγίου-Δόξα Παραλίας
14/10, 16.00: Εθνικός Σαγεΐκων-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
14/10, 16.00: Αρης Πατρών-Αετός Πατρών
14/10, 16.00: Λέων Αλισσού-Θύελλα Πατρών
14/10, 16.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι
14/10, 16.00: Νίκη Προαστείου-Πανμοβριακός Ριόλου
14/10, 16.00: Φωστήρας Οβρυάς-Ατρόμητος Πατρών
14/10, 16.00: Αναγέννηση Πατρών-Δαβουρλής ‘92

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής:
21/10, 16.00: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου
21/10, 16.00: Αετός Πατρών-Νίκη Προαστείου
21/10, 16.00: Πανμοβριακός Ριόλου-Αναγέννηση Πατρών
21/10, 16.00: Λιμνοχώρι-Δαβουρλής ‘92
21/10, 16.00: Θύελλα Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων
21/10, 16.00: Ατρόμητος Πατρών-Αρης Πατρών
21/10, 16.00: Λέων Αλισσού-Φωστήρας Οβρυάς
21/10, 16.00: Δόξα Παραλίας-Πήγασος Μπεγουλακίου


Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας