Ολο το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η (2018-2019)

By
Updated: Σεπτέμβριος 20, 2018

Η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑ-Η περιόδου 2018-2019 πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (19/9), με τον Ηφαιστο/Αχιλλέα να είναι ο μοναδική ομάδα από την Αιγιάλεια. Στην διαδικασία της κλήρωσης την Αιγιώτικο σύλλογο εκπροσώπησε ο πρόεδρος Νίκος Παπανικολάου, όπως διακρίνεται και στην σχετική φωτογραφία…

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχεις ως εξής:

1η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014
Ολυμπιάδα-Παναχαϊκή
Απολλωνιάδα-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Α.Ε. Λεχαινών-Ε.Α.Π.
Ζάκυνθος-Αίολος Αγυιάς
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Προφήτης Ηλίας

2η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας-Ζάκυνθος
Αίολος Αγυιάς-Α.Ε. Λεχαινών
Ε.Α.Π.-Απολλωνιάδα
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Ολυμπιάδα
Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης
Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Ηφαιστος/Αχιλλέας

3η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Παναχαϊκή
Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Ολυμπιάδα-Ε.Α.Π.
Απολλωνιάδα-Αίολος Αγυιάς
Α.Ε. Λεχαινών-Προφήτης Ηλίας
Ζάκυνθος-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Αίαντας Αραχωβίτικων-Προμηθέας 2014

4η Αγωνιστική
Ζάκυνθος-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Α.Ε. Λεχαινών
Προφήτης Ηλίας–Απολλωνιάδα
Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιάδα
Ε.Α.Π.-Ολυμπιονίκης
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Νίκη Προαστείου
Παναχαϊκή-Προμηθέας 2014

5η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ε.Α.Π.
Ολυμπιονίκης-Αίολος Αγυιάς
Ολυμπιάδα-Προφήτης Ηλίας
Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Α.Ε. Λεχαινών-Ζάκυνθος
Προμηθέας 2014-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Παναχαϊκή

6η Αγωνιστική
Α.Ε. Λεχαινών-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ζάκυνθος-Απολλωνιάδα
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα
Προφήτης Ηλίας-Ολυμπιονίκης
Αίολος Αγυιάς-Νίκη Προαστείου
Ε.Α.Π.-Προμηθέας 2014
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Παναχαϊκή

7η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Προφήτης Ηλίας
Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα-Ζάκυνθος
Απολλωνιάδα-Α.Ε. Λεχαινών
Παναχαϊκή-Ε.Α.Π.
Προμηθέας 2014-Αίολος Αγυιάς
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

8η Αγωνιστική
Απολλωνιάδα-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Α.Ε. Λεχαινών-Ολυμπιάδα
Ζάκυνθος-Ολυμπιονίκης
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου
Προφήτης Ηλίας -Προμηθέας 2014
Αίολος Αγυιάς-Παναχαϊκή
Ε.Α.Π.-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

9η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ζάκυνθος
Ολυμπιονίκης-Α.Ε. Λεχαινών
Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Αίολος Αγυιάς
Παναχαϊκή-Προφήτης Ηλίας
Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Ε.Α.Π.

10η Αγωνιστική
Ολυμπιάδα-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης
Α.Ε. Λεχαινών-Νίκη Προαστείου
Ζάκυνθος-Προμηθέας 2014
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή
Προφήτης Ηλίας-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Αίολος Αγυιάς-Ε.Α.Π.

11η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα
Ε.Α.Π.-Προφήτης Ηλίας
Νέοι Εσπερου-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Παναχαϊκή-Ζάκυνθος
Προμηθέας 2014-Α.Ε. Λεχαινών
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Αίολος Αγυιάς

12η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίαντας Αραχωβιτίκων
Ολυμπιάδα-Νίκη Προαστείου
Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014
Α.Ε. Λεχαινών-Παναχαϊκή
Ζάκυνθος-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.
Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ε.Α.Π.
Προφήτης Ηλίας-Αίολος Αγυιάς

13η Αγωνιστική
Νίκη Προαστείου-Ολυμπιονίκης
Αίολος Αγυιάς-Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ε.Α.Π.-Ζάκυνθος
Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Α.Ε. Λεχαινών
Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα
Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα
Αίαντας Αραχωβιτίκων-Προφήτης Ηλίας

  • Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα…

Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies - Privacy Policy Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο