Γ’ Εθνική: Αναλυτικά το πρόγραμμα του 6ου Ομίλου

By
Updated: Σεπτέμβριος 12, 2018

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 6ου Ομίλου, όπου συμμετέχουν (τελικά) οι ομάδες-εκπρόσωποι της Αχαΐας, Ηλείας, Ανατολικής Αττικής και Δωδεκανήσων.

1η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου-Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η Αγωνιστική
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

4η Αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η Αγωνιστική
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Φοίβος-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η Αγωνιστική
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η Αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός Ριόλου-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η Αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η Αγωνιστική
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η Αγωνιστική
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

  • Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα…

Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies - Privacy Policy Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο