Α’ Κατηγορία: Το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών

By
Updated: Σεπτέμβριος 19, 2017

Ανακοινώθηκε από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Αχαΐας το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών της Α’ Κατηγορίας, η οποία και τη φετινή σεζόν θα διεξάγεται ημέρα Σάββατο…

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:
23/09, 17.00: Θύελλα Αιγίου-Εθνικός Σαγεΐκων
23/09, 17.00: Αετός Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
23/09, 17.00: Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστείου
23/09, 17.00: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Πατρών
23/09, 17.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λέων Αλισσού
23/09, 17.00: Αναγέννηση Πατρών-Αρης Πατρών
23/09, 17.00: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών
23/09, 17.00: Δαβουρλής ‘92-Φωστήρας Οβρυάς

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής:
30/09, 16.30: Θύελλα Αιγίου-Λιμνοχώρι
30/09, 16.30: Ατρόμητος Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
30/09, 16.30: Θύελλα Πατρών-Αετός Πατρών
30/09, 16.30: Φωστήρας Οβρυάς-Πανμοβριακός Ριόλου
30/09, 16.30: Νίκη Προαστείου-Αναγέννηση Πατρών
30/09, 16.30: Αρης Πατρών-Δαβουρλής ‘92
30/09, 16.30: Εθνικός Σαγεΐκων-Πήγασος Μπεγουλακίου
30/09, 16.30: Λέων Αλισσού-Δόξα Παραλίας

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
07/10, 16.30: Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Αιγίου
07/10, 16.30: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Λέων Αλισσού
07/10, 16.30: Αετός Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς
07/10, 16.30: Πανμοβριακός Ριόλου-Αρης Πατρών
07/10, 16.30: Ατρόμητος Πατρών-Θύελλα Πατρών
07/10, 16.30: Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Πατρών
07/10, 16.30: Δαβουρλής ’92-Νίκη Προαστείου
07/10, 16.30: Δόξα Παραλίας-Εθνικός Σαγεΐκων

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:
14/10, 1600: Θύελλα Αιγίου-Δόξα Παραλίας
14/10, 16.00: Εθνικός Σαγεΐκων-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
14/10, 16.00: Αρης Πατρών-Αετός Πατρών
14/10, 16.00: Λέων Αλισσού-Θύελλα Πατρών
14/10, 16.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι
14/10, 16.00: Νίκη Προαστείου-Πανμοβριακός Ριόλου
14/10, 16.00: Φωστήρας Οβρυάς-Ατρόμητος Πατρών
14/10, 16.00: Αναγέννηση Πατρών-Δαβουρλής ‘92

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής:
21/10, 16.00: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου
21/10, 16.00: Αετός Πατρών-Νίκη Προαστείου
21/10, 16.00: Πανμοβριακός Ριόλου-Αναγέννηση Πατρών
21/10, 16.00: Λιμνοχώρι-Δαβουρλής ‘92
21/10, 16.00: Θύελλα Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων
21/10, 16.00: Ατρόμητος Πατρών-Αρης Πατρών
21/10, 16.00: Λέων Αλισσού-Φωστήρας Οβρυάς
21/10, 16.00: Δόξα Παραλίας-Πήγασος Μπεγουλακίου


Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο