Τα αποτελέσματα των Κατηγοριών στα «ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ 2017»

By
Updated: Ιούνιος 12, 2017

Με επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου το Σάββατο οι αγώνες στίβου με την ονομασία «ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ 2017«, με την συνδιοργάνωση του Αθλητικού Σωματείου «Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς» και του Νομικού Προσώπου του Δήμου Αιγιάλειας.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά Κατηγορία:

~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  ~

100 ΜΕΤΡΑ  –  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΕΤΣΗΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.14
2 ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.52
3 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.54
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.55
5 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.58
6 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 11.63
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.64
8 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.67
9 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 11.74
10 ΠΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 11.80
11 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 11.94
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 11.97
13 ΚΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ Λ.ΑΙΓΙΟΥ 12.07
14 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 12.12
15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.25
16 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΑΛΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.36
17 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12.62
18 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.79
19 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ Λ.ΑΙΓΙΟΥ 13.28
200 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΘΑΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.34
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 22.50
3 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 22.57
4 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΕΤΣΗΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22.63
5 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 23.41
6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23.44
7 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 23.49
8 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23.73
9 ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 23.76
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 23.86
11 ΜΟΥΛΙΟΣ-ΦΕΡΝΑΝΤΕΖ-ΤΟΜΑΖ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 23.95
12 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 23.99
13 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 24.02
14 ΠΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 24.58
15 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 24.92
16 ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 24.95
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 25.01
18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 25.01
19 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 25.37
20 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.79
21 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 25.91
22 ΜΠΕΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ Λ.ΑΙΓΙΟΥ 27.73
23 ΜΠΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 29.39
400 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 49.99
2 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 51.51
3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 51.57
4 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 52.30
5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 52.55
6 ΒΙΤΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 53.35
7 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 54.60
8 ΤΟΣΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54.64
9 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 55.85
10 ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 56.78
11 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.00.39
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1.00.65
800 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.57.77
2 ΚΑΡΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1.58.40
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2.00.44
4 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.02.30
5 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.03.12
6 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.04.24
7 ΜΠΕΓΙΑΙ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2.04.25
8 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.05.02
9 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.06.36
10 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.06.99
11 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.08.55
12 ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.10.01
13 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.16.20
14 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.17.62
15 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.18.19
16 ΜΠΕΣΣΑΪ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.21.87
5000 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 16.28.72
2 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17.11.82
3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 17.18.73
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΕΓΚ
ΜΗΚΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7.13
2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.48
3 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6.46
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.22
5 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.19
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.00
7 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 5.61
8 ΤΣΑΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.89
ΥΨΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.79
2 ΚΑΪΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1.75
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.60
ΣΦΑΙΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13.92
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11.94


~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ~

100 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 12.52
2 ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 12.86
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.92
4 ΧΕΙΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 13.18
5 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 13.39
6 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.68
7 ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.96
8 ΛΑΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.99
9 ΓΙΑΧΟ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 14.22
10 ΖΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.26
11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΩΝ. ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.32
12 ΚΟΝΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.33
 – ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΕΓΚ
200 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 26.20
2 ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 26.78
3 ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 27.46
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 27.84
5 ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 29.08
6  ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29.55
7 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 30.90
8 ΣΕΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 30.91
400 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54.28
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 58.82
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 59.52
4 ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.00.99
5 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1.05.30
800 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.19.69
2 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.24.50
3 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.25.43
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.27.91
5 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.35.37
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2.42.55
7 ΣΤΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.51.51
8 ΚΟΥΡΑΧΑΝΗ ΗΛΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.52.71
ΥΨΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.57
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.50
3 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.50
4 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.46
5 ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.41
6 ΔΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.41
7 ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.31
8 ΚΑΪΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1.31
ΜΗΚΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.52
2 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.11
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.11
4 ΚΑΪΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 5.08
5 ΜΠΑΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.97
6 ΠΟΙΖΑΡΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.93
7 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4.87
8 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.84
9 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.68
10 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.62
11 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4.59
12 ΤΟΤΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.56
13 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4.40
14 ΒΕΛΤΣΙΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.18
15 ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.09
16 ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 3.97
ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΚΥΡΗ


~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  ~

110 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 15.27
ΑΚΟΝΤΙΟ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΛΙΜΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 52.72
2 ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 47.35
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 42.71
4 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 41.42
5 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 40.28
6 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 29.04
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 28.23
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 41.74
 

~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ~

100 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 16.07
2 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 16.85
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΚΥΡΗ
ΑΚΟΝΤΙΟ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 43.15
2 ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 35.04
3 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 32.44
4 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29.92
5 ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 29.59
6 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 28.62
7 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 25.35
8 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 21.73
 

~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’  ~

300 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΛΟΥΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 37.26
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 38.87
3 ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 39.67
4 ΦΡΑΓΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 39.68
5 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 39.91
6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 40.13
7 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40.18
8 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40.36
9 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 40.54
10 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 42.90
600 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΚΑΡΚΑΒΙΛΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 1.27.60
2 ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.32.44
3 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.33.47
4 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.38.71
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 1.40.44
6 ΣΩΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.44.35
7 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.48.91
8 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.49.74
1000 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.45.93
2 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.46.75
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2.48.21
4 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3.04.43
5 ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 3.04.81
6 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.10.50
7 ΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.26.71
300 MΕΤΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 45.24
2 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ Λ.ΑΙΓΙΟΥ 47.40
 

~  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’  ~

300 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 42.11
2 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 44.11
3 ΣΜΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Κ. ΑΟ ΠΕΛΩΨ 44.45
4 ΒΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 44.89
5 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 44.90
6 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 45.12
7 ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45.23
8 ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 45.27
9 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 46.07
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 46.10
11 ΓΚΟΛΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΧΑΡΑ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 46.36
12 ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 46.76
13 ΣΚΛΑΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΚΛΕΑΝΘΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 46.80
14 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 47.22
15 ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 47.66
16 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 48.18
17 ΖΕΜΠΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 48.35
18 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 48.67
19 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 49.06
20 ΤΟΤΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 49.36
21 ΖΑΠΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 49.70
22 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 49.84
23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50.14
24 ΓΚΟΥΝΕΝΑ ΝΙΚΗ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 51.85
25 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 52.35
26 ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑ ΔΑΝΑΗ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 52.97
600 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.43.19
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.50.17
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1.51.15
4 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1.54.27
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.07.19
6 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 2.08.85
7 ΤΡΙΤΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 2.10.76
8 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.13.83
1000 ΜΕΤΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΣΤΕΒΗ ΣΙΜΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.11.06
2 ΣΤΑΝΤΖΟΥ ΕΛΛΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3.11.53
3 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.14.31
4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.17.22
5 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 3.19.00
6 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.20.03
7 ΚΑΤΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3.21.52
8 ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3.22.03
9 ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3.34.17
10 ΜΑΙΡΗ ΛΑΥΑΡΑΝΟΥ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.37.38
11 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.39.95
12 ΣΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3.41.32
13 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.48.12
14 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ-  ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.50.38
15 ΤΡΙΤΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ – ΝΙΚΟΛ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4.00.31
80 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.91
2 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 13.25
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13.36
4 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 13.56
5 ΓΡΙΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.67
6 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ AO ΠΕΛΩΨ 15.59
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΚΥΡΗ
3000 ΜΕΤΡΑ ΒΑΔΗΝ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1 ΣΠΟΥΔΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 16.26.23
2 ΠΑΛΜΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 20.00.38
3 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 20.02.08
4 ΖΗΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 20.20.02
ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Ε.Σ.
ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Ε.Σ.

 


Συντάκτης: Θοδωρής Σκούντζος

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο