Γ’ Κατηγορία (4ος Ομιλος): Η ταυτότητα της 8ης αγωνιστικής

Γ’ Κατηγορία (4ος Ομιλος): Η ταυτότητα της 8ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Ε.Π.Σ.Α. Παιδικό: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής στον 3ο Ομιλο

Ε.Π.Σ.Α. Παιδικό: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής στον 3ο Ομιλο

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Ξεκίνησε η Φάση των «16»

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Ξεκίνησε η Φάση των «16»

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Π.Γ.Σ.: Πάει για Κυριακή το ματς στις Σέρρες…

Π.Γ.Σ.: Πάει για Κυριακή το ματς στις Σέρρες…

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Γρηγόρης Παλούμπης —————————————————————— Σχετικά More »

Ε.Π.Σ.Α.: Συμφωνία για φωτοβολταϊκά στο γήπεδο Προσφυγικών!

Ε.Π.Σ.Α.: Συμφωνία για φωτοβολταϊκά στο γήπεδο Προσφυγικών!

—————————————————————— Δελτίο Τύπου Ε.Π.Σ. Αχαΐας —————————————————————— Σχετικά More »

Π.Γ.Σ.: Λύθηκε η συνεργασία με τον Πατινιώτη

Π.Γ.Σ.: Λύθηκε η συνεργασία με τον Πατινιώτη

—————————————————————— Ανακοίνωση Παναιγιαλείου —————————————————————— Σχετικά More »

Α.Ο. Διακοπτού: Ανακοίνωση αγανάκτησης για την διαιτησία…

Α.Ο. Διακοπτού: Ανακοίνωση αγανάκτησης για την διαιτησία…

—————————————————————— Ανακοίνωση Α.Ο. Διακοπτού —————————————————————— Σχετικά More »

Β’ Κατηγορία: Αετός Ρίου-Δόξα Ελαιώνα 1-1

Β’ Κατηγορία: Αετός Ρίου-Δόξα Ελαιώνα 1-1

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Β’ Κατηγορία: Μέγας Δικέφαλος-Αχιλλέας Καμαρών 3-3

Β’ Κατηγορία: Μέγας Δικέφαλος-Αχιλλέας Καμαρών 3-3

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Β’ Κατηγορία: Ακράτα-Α.Ε. Πάτρα 2005 3-0

Β’ Κατηγορία: Ακράτα-Α.Ε. Πάτρα 2005 3-0

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

 

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11/2016)

——————————————————————
Aigialeiaspor Team
——————————————————————
Στο σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων ξεχωρίζει η αναμέτρηση της Eθνικής μας ομάδα με την Βοσνία/Ερζεγοβίνη (21.45) για τα προκριματικά του Παγκόσμιου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018.
Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11:45 OTE SPORT 5 Moto3, Βαλένθια Αγώνας
13:05 OTE SPORT 5 Moto2, Βαλένθια Αγώνας
13:30 OTE SPORT 4 Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη Μπάσκετ
14:30 OTE SPORT 5 MotoGP, Βαλένθια Αγώνας
16:00 OTE SPORT 6 Νόβακ Τζόκοβιτς – Ντόμινικ Τιέμ Τένις
17:00 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός – Κολοσσός Basket League
17:45 OTE SPORT 7 Formula 1, Σάο Πάουλο Αγώνας
18:00 ΕΡΤ1 Formula 1, Γκραν Πρι Μεξικό Αγώνας
18:00 OTE SPORT 4 Ολυμπιακός – Απόλλων Πάτρας Μπάσκετ
18:00 OTE SPORT 5 Φενέρμπαχτσε – Γαλατσαράι Ποδόσφαιρο
19:00 OTE SPORT 1 Κύπρος – Γιβραλτάρ Ποδόσφαιρο
19:00 OTE SPORT 2 Λουξεμβούργο – Ολλανδία Ποδόσφαιρο
19:00 OTE SPORT 3 Ελβετία – Νησιά Φερόες Ποδόσφαιρο
19:00 OTE SPORT 8 Βουλγαρία – Λευκορωσία Ποδόσφαιρο
19:30 OTE SPORT 6 Βαλένθια – Μπασκόνια Μπάσκετ
21:45 OTE SPORT 1 Ελλάδα – Βοσνία/Ερζεγοβίνη Ποδόσφαιρο
21:45 OTE SPORT 2 Βέλγιο – Εσθονία Ποδόσφαιρο
21:45 OTE SPORT 3 Πορτογαλία – Λετονία Μπάσκετ
21:45 OTE SPORT 4 Κλ. Καβαλίερς – Σάρλοτ Χόρνετς Τένις
21:45 OTE SPORT 8 Αρμάνι Μιλάνο – Σάσαρι Μπάσκετ
22:00 OTE SPORT 6 Μίλος Ράονιτς – Γκαέλ Μονφίς Τένις
22:30 OTE SPORT 4 Κλ. Καβαλίερς – Σάρλοτ Χόρνετς Μπάσκετ
error: Content is protected !!