Ε.Π.Σ.Α. Προπαίδων: Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής σε όλους τους Ομίλους

By
Updated: Νοεμβρίου 11, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής επανέρχεται το Σαββατοκύριακο στην δράση το Πρωτάθλημα Προπαίδων της Ε.Π.Σ.Α. και στους τρεις Ομίλους της Α’ Φάσης, με τις ομάδες της Αιγιάλειας να συμμετέχουν στον 3ο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο:

Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου:
Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016
♦ Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», 9.30: Δίας Σαραβαλίου-Θύελλα/Ωλενιακός (1)
Διαιτητής: Θ. Τραγουλιάς
♦ Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», 10.00: Παμπατραϊκός/Πετεινοί-Αχαϊκός
Διαιτητής: Γ. Κουτρουμάνης
♦ Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», 11.00: Α.Ε. Πάτρα 2005-Ικαρος Πετρωτού
Διαιτητής: Ν. Μιχαλόπουλος
Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2016
♦ Γήπεδο Προαστείου, 13.00: Δαβουρλής ’92 (1)-Νίκη Προαστείου
Διαιτητής: Κ. Ταξιάρχης

Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου:
Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016
♦ Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, 11.00: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αχαϊκή
Διαιτητής: Ι. Παπαδιονυσίου
♦ Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», 11.30: Δίας Σαραβαλίου (2)-Αχιλλέας Οβρυάς
Διαιτητής: Η. Αρκουμάνης
♦ Γήπεδο Χαλανδρίτσας, 12.30: Δόξα Χαλανδρίτσας-Θύελλα/Ωλενιακός (2)
Διαιτητής: Ι. Χαμούζας
♦ Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», 13.00: Α.Ε. Πάτρα 2005 (2)-Δόξα Παραλίας
Διαιτητής: Σπ. Κουρτέσης
Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2016
♦ Γήπεδο «Ντα Λουζ», 10.00: Ολυμπιακός Da Luz-Πυρσός Πατρών
Διαιτητής: Κ. Σαμαρτζής
♦ Γήπεδο Μιντιλογλίου, 10.00: Θησέας/Αστέρας Μιντιλογλίου-Ατλας
Διαιτητής: Γ. Κουτρουμάνης
♦ Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου:
Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2016
♦ Γήπεδο Δημητρόπουλου, 10.30: Λύκοι Αιγιάλειας-Δαβουρλής ’92 (2)
Διαιτητής: Ν. Μέρμηγκας
♦ Γήπεδο Καμαρών, 10.30: Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Αιγίου
Διαιτητής: Κ. Ταξιάρχης
♦ Γήπεδο Ροδιάς, 11.30: Φλόγα Ροδιάς-Εθνικός Σαγεΐκων/Πρωτέας
Διαιτητής: Π. Σακελλαρίου
♦ Γήπεδο Τέμενης, 11.30: Μέγας Αλέξανδρος-Αίολος Αγυιάς
Διαιτητής: Β. Μαρδάς
♦ Γήπεδο Προαστείου, 13.00: Νίκη Προαστείου/Ακάδημος-Θύελλα Αιγίου
Διαιτητής: Ι. Ιωαννίδης
♦ Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», 13.00: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Α.Ε. Αρόης
Διαιτητής: Α. Χάιδος
♦ Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», 13.00: Παναχαΐς-Πατραϊκή
Διαιτητής: Γ. Ασπρουλόπουλος

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο