Ε.Π.Σ.Α.: Το «μενού» του Σαββάτου

By
Updated: Νοέμβριος 5, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Θοδωρής Σκούντζος
——————————————————————
Οκτώ παιχνίδια για το Πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας (7η αγωνιστική), δύο 
για τον Β’ Ομιλο της Β’ Κατηγορίας (7η αγωνιστική) και ένα για τον Δ’ Ομιλο της Γ’ Κατηγορίας (5η αγωνιστική) περιλαμβάνει η σημερινή ατζέντα της Ε.Π.Σ. Αχαΐας, στους Ομίλους που συμμετέχουν οι εκπρόσωποι μας…

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Αβύθου
♦ Διαιτητής: Ν. Μακρυπόδης
♦ Βοηθοί: Γ. Νούλας, Γ. Βασιλόπουλος

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΓΙΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: «Θόδωρος Χρυσανθόπουλος»
♦ Διαιτητής: Π. Τιμολέων
♦ Βοηθοί: Θ. Σπανός, Λ. Τσούτσης 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ-ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Βραχνεΐκων
♦ Διαιτητής: Χ. Πετρόπουλος
♦ Βοηθοί: Κ. Σιδέρης, Χρ. Τσιρογιάννης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
♦ Διαιτητής: Ν. Χρονάς
♦ Βοηθοί: Μ. Κακαφώνης, Σ. Κούσης

ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: «Ντα Λουζ»
♦ Διαιτητής: Γ. Παπαδόπουλος
♦ Βοηθοί: Σπ. Οικονόμου, Α. Ηλιόπουλος

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Ρίου
♦ Διαιτητής: Χρ. Σπηλιωτόπουλος
♦ Βοηθοί: Α. Γκοτσόπουλος, Στ. Ντελής

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΪΚΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Σαγεΐκων
♦ Διαιτητής: Ι. Καλύβας
♦ Βοηθοί: Δ. Γκαβέρας, Π. Ζούλης

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
♦ Διαιτητής: Γ. Ντάβλα
♦ Βοηθοί: Α. Μεϊντανάς, Θ. Τραγουλιάς

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Τέμενης
♦ Διαιτητής: Κ. Ανδριανός
♦ Βοηθοί: Π. Θεοφανόπουλος, Δ. Σωτηρόπουλος

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Καλαβρύτων
♦ Διαιτητής: Α. Καραβασίλης
♦ Βοηθοί: Σπ. Σταυρόπουλος, Κ. Ταξιάρχης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5η Αγωνιστική

ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
♦ Ωρα: 15.00
♦ Γήπεδο: Προαστείου
♦ Διαιτητής: Σπ. Παλαιολόγος
♦ Βοηθοί: Γ. Κουτρουμάνης, Ελ. Αβραμοπούλου

error: Content is protected !!