Β’ Εθνική Βόλεϊ Ανδρών: Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος και του Α.Ο. Αιγιαλέων

By
Updated: Νοέμβριος 3, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Ανακοινώθηκε επιτέλους από την Ενωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Πελοποννήσου το πρόγραμμα των αγώνων για το Πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών, όπου θα συμμετάσχει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ο Α.Ο. Αιγιαλέων
Η έναρξη έχει οριστεί για τις 12 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1η Αγωνιστική
12/11/2016 17:00 Αρατος Κιάτου-Θησέας
12/11/2016 20:30 Α.Ο. Αιγιαλέων-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
12/11/2016 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Οίακας Ναυπλίου
12/11/2016 17:00 Γ.Σ. Αργους-Ερμής Πατρών
2η Αγωνιστική
19/11/2016 20:00 Γ.Σ. Αργους-Αρατος Κιάτου
19/11/2016 20:30 Θησέας-Α.Ο. Αιγιαλέων
19/11/2016 18:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Κόροιβος Αμαλιάδας
19/11/2016 18:00 Ερμής Πατρών-Οίακας Ναυπλίου
3η Αγωνιστική
26/11/2016 20:30 Α.Ο. Αιγιαλέων-Γ.Σ. Αργους
26/11/2016 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Θησέας
26/11/2016 15:00 Οίακας Ναυπλίου-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
26/11/2016 17:00 Αρατος Κιάτου-Ερμής Πατρών
4η Αγωνιστική
10/12/2016 17:00 Γ.Σ. Αργους-Κόροιβος Αμαλιάδας
10/12/2016 17:00 Αρατος Κιάτου-Α.Ο. Αιγιαλέων
10/12/2016 20:30 Θησέας-Οίακας Ναυπλίου
10/12/2016 20:00 Ερμής Πατρών-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
5η Αγωνιστική
17/12/2016 21:00 Οίακας Ναυπλίου-Γ.Σ. Αργους
17/12/2016 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Αρατος Κιάτου
17/12/2016 20:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Θησέας
17/12/2016 19:00 Α.Ο. Αιγιαλέων-Ερμής Πατρών
6η Αγωνιστική
7/1/2017 20:00 Γ.Σ. Αργους-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
7/1/2017 17:00 Οίακας Ναυπλίου-Αρατος Κιάτου
7/1/2017 19:00 Α.Ο. Αιγιαλέων-Κόροιβος Αμαλιάδας
7/1/2017 18:00 Ερμής Πατρών-Θησέας
7η Αγωνιστική
14/1/2017 20:30 Θησέας-Γ.Σ. Αργους
14/1/2017 17:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Αρατος Κιάτου
14/1/2017 19:00 Οίακας Ναυπλίου-Α.Ο. Αιγιαλέων
14/1/2017 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Ερμής Πατρών
8η Αγωνιστική
21/1/2017 20:30 Θησέας-Αρατος Κιάτου
21/1/2017 18:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Α.Ο. Αιγιαλέων
21/1/2017 15:00 Οίακας Ναυπλίου-Κόροιβος Αμαλιάδας
21/1/2017 18:00 Ερμής Πατρών-Γ.Σ. Αργους
9η Αγωνιστική
28/1/2017 19:00 Αρατος Κιάτου-Γ.Σ. Αργους
28/1/2017 20:30 Α.Ο. Αιγιαλέων-Θησέας
28/1/2017 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
28/1/2017 17:00 Οίακας Ναυπλίου-Ερμής Πατρών
10η Αγωνιστική
11/2/2017 18:00 Γ.Σ. Αργους-Α.Ο. Αιγιαλέων
11/2/2017 20:30 Θησέας-Κόροιβος Αμαλιάδας
11/2/2017 18:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Οίακας Ναυπλίου
11/2/2017 18:00 Ερμής Πατρών-Αρατος Κιάτου
11η Αγωνιστική
18/2/2017 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Γ.Σ. Αργους
18/2/2017 19:00 Α.Ο. Αιγιαλέων-Αρατος Κιάτου
18/2/2017 15:00 Οίακας Ναυπλίου-Θησέας
18/2/2017 18:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Ερμής Πατρών
12η Αγωνιστική
25/2/2017 18:00 Γ.Σ. Αργους-Οίακας Ναυπλίου
25/2/2017 18:00 Αρατος Κιάτου-Κόροιβος Αμαλιάδας
25/2/2017 20:30 Θησέας-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
25/2/2017 20:00 Ερμής Πατρών-Α.Ο. Αιγιαλέων
13η Αγωνιστική
4/3/2017 18:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Γ.Σ. Αργους
4/3/2017 17:00 Αρατος Κιάτου-Οίακας Ναυπλίου
4/3/2017 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Α.Ο. Αιγιαλέων
4/3/2017 20:30 Θησέας-Ερμής Πατρών
14η Αγωνιστική
11/3/2017 18:00 Γ.Σ. Αργους-Θησέας
11/3/2017 17:00 Αρατος Κιάτου-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
11/3/2017 19:00 Α.Ο. Αιγιαλέων-Οίακας Ναυπλίου
11/3/2017 18:00 Ερμής Πατρών-Κόροιβος Αμαλιάδας
error: Content is protected !!