Ε.Π.Σ.Α.: Το «μενού» της Κυριακής

By
Updated: Οκτώβριος 23, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Θοδωρής Σκούντζος
——————————————————————
Πέντε παιχνίδια για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας (5η αγωνιστική) και επτά 
για τον Δ’ Ομιλο της Γ’ Κατηγορίας (3η αγωνιστική) περιλαμβάνει η σημερινή ατζέντα της Ε.Π.Σ. Αχαΐας, στους Ομίλους που συμμετέχουν οι εκπρόσωποι μας…

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5η Αγωνιστική

ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ-ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
♦ Διαιτητής: Γ. Αθανασόπουλος
♦ Βοηθοί: Στ. Ντέλης, Α. Γκοτσόπουλος

Α.Ε. ΠΑΤΡΑ 2005-ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ ’92
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: «Κώστας Ζάρρας»
♦ Διαιτητής: Κ. Ανδριανός
♦ Βοηθοί: Π. Ζούλης, Α. Μπαλτάς

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Καμαρών
♦ Διαιτητής: Γ. Παπαδόπουλος
♦ Βοηθοί: Σπ. Οικονόμου, Π. Θεοφανόπουλος

ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΑΚΡΑΤΑ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Ρίου
♦ Διαιτητής: Χρ. Σπηλιωτόπουλος
♦ Βοηθοί: Π. Θανόπουλος, Ε. Σαφαρίκας

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Προαστείου
♦ Διαιτητής: Ι. Καλύβας
♦ Βοηθοί: Μ. Κακαφώνης, Σπ. Παππάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3η Αγωνιστική

Α.Ο. ΑΒΥΘΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
♦ Ωρα: 11.00
♦ Γήπεδο: Δημητρόπουλου
♦ Διαιτητής: Λ. Τσούτσης
♦ Βοηθοί: Π. Ψιμάρνης, Δ. Σπυρόπουλος

ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
♦ Ωρα: 11.00
♦ Γήπεδο: Νικολεΐκων
♦ Διαιτητής: Β. Μαρδάς
♦ Βοηθοί: Σπ. Σταυρόπουλος, Α. Ηλιόπουλος

ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
♦ Ωρα: 11.00
♦ Γήπεδο: Ρίου
♦ Διαιτητής: Α. Καραβασίλης
♦ Βοηθοί: Μ. Μπινογιάννης, Η. Αρκουμάνης

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Δημητρόπουλου
♦ Διαιτητής: Γ. Ασπρουλόπουλος
♦ Βοηθοί: Ι. Ιωαννίδης, Ι. Παπαδιονυσίου

Α.Ο. ΔΑΦΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΑΙΑΣ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Τέμενης
♦ Διαιτητής: Σ. Παπαχρήστος
♦ Βοηθοί: Α. Χάιδος, Ε. Χατζιράι

ΖΗΡΙΑ/ΤΑΔ ’93-ΑΙΓΕΙΡΑ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: Ζήριας
♦ Διαιτητής: Σπ. Παλαιολόγος
♦ Βοηθοί: Λ. Πρέζας, Ο. Παπαδημητρίου

ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016-ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ
♦ Ωρα: 16.00
♦ Γήπεδο: «Θόδωρος Χρυσανθόπουλος»
♦ Διαιτητής: Ελ. Παπάδης
♦ Βοηθοί: Ν. Μιχαλόπουλος, Η. Αρκουμάνης

error: Content is protected !!